Piggy Farm 2
4.9 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Piggy Farm 2 - це пригодницький проект, в якому можна доглядати за добродушним поросям, знайомитися з кумедними героями, займатися фермою або дизайном інтер'єру.

Автомобіль з посилками проїжджав повз Пігвіля, через нерівності на дорозі з кузова випало дві коробки. Водій не помітив форс-мажору, поїхав далі. В одній з коробок був підопічний гравця - милий порося. Тварина здивувалося раптовій зупинці, вибралося з ящика, озирнувся і побачив казковий населений пункт. За щасливим збігом гальмування сталося прямо біля будинку, виставленого на продаж, а в другому ящику виявилася сума грошей, достатня для викупу житла.

Необхідно облаштуватися, визначитися з вибором основного типу зайнятості, або декількох. Догляд за вихованцем має на увазі відстеження чотирьох основних параметрів: настрою, порядності, ситості і енергії. Корекція інтер'єру дозволяє кардинально міняти обстановку в будинку, додавати нові елементи інтер'єру. Фермерство вимагає багато зусиль для старту і розвитку власної справи. У більш розслабленому форматі можна контактувати з іншими героями, гуляти, вивчати незнайомий населений пункт.

Відмінні риси гри Piggy Farm 2:

  • догляд за вихованцем;
  • прогулянки, розваги, пошук друзів;
  • корекція дизайну житла для персонажа;
  • фермерська діяльність;
  • міні-ігри для заробітку коштів.

Кожен вид зайнятості вимагає додаткових грошей (монет), вони накопичуються при успішному проходженні простих і захоплюючих ігор. У новому будинку спочатку доступні тільки кухня і ванна кімната, розблокувати інші приміщення можна після невеликого квесту. Доповнення інтер'єру та інші дії також можливі після накопичення фінансових елементів.

Герой товариський, постійно ділиться враженнями з гравцем і розповідає про емоції, враження, загальний стан. Текстова інформація дозволяє контролювати ситуацію, оперативно вживати необхідних заходів. Яскраве графічне оформлення, інтуїтивні завдання і легка сюжетна лінія роблять проект цікавим для маленьких користувачів. Прикольне музичний супровід відмінно доповнюють геймплей. Зробіть героя щасливим в Пігвіле!


Реклама

завантажити Piggy Farm 2 2.5.58 для LG L35

Загальна інформація
версія 2.5.58 (118)
дата завантаження 2021-08-12 01:32
Розмір 45.1 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.9★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/07 12:25
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |