TOTES TUBULAR
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра TOTES TUBULAR - це кумедна казуалки, в якій персонаж пливе по водній гірці на надувному крузі, намагається пройти максимальну дистанцію без наїзду на всюдисущі міни і деякі інші перешкоди.

Безликий білий персонаж сідає на пристосування для плавання і починає спускатися по вузькій водної доріжці. На шляху розсипано велику кількість червоних куль з гострими шипами. Значно рідше можна зустріти салатові планки, що усувають пошкодження від шипів. Кліками вліво / вправо можна переміщати спортсмена, здійснювати обхідні маневри. Наїзд на гострі елементи не призводить до миттєвого завершення гри, але знижує тиск всередині кола, повітря поступово виходить, рух вперед сповільнюється.

Після подолання певної ділянки можна дістатися до заповітного чекпоінта. Випускають повітря отвори відразу закладаються, рівень тиску відновиться до початкового показника і дозволить продовжувати хід на цілому плавзасобі без пошкоджень. Головне не втратити все повітря завчасно. Чим менше отворів, тим більше шансів дійти до потрібної точки.

У верхній частині екрану розташована шкала тиску, вона показує, на скільки відсотків спущений коло, і скільки перешкод не вдалося обійти після крайнього чекпоінта або салатового відновного елемента. Трохи нижче дрібним шрифтом вказано кращий результат (в метрах), а під ним великими цифрами поточний показник. Цифри на лічильнику швидко набігають, дають надію на покращення власного рекорду.

Відмінні риси гри TOTES TUBULAR:

  • водне пригода з ризиком наїзду на перешкоди;
  • подолання дистанцій на надувному крузі;
  • обходження мін та інших пасток;
  • чекпоінти з оновленням плавального кошти;
  • шкала з рівнем тиску в колі.

Приготуйтеся до динамічного ігрового процесу з необхідністю постійної концентрації уваги. Інтуїтивне управління і чіткість завдання дозволяють відразу вникнути в тонкощі геймплея. Музичний фон прибирає зайву напругу і допомагає планомірно рухатися до мети. Пливіть за кольоровим трубах з водою, відкривайте нові ділянки шляху, здійснюйте стрибки і перельоти, віртуозно обходите червоніючі предмети!


Реклама

TOTES TUBULAR для LG L35

Усі додатки GameResort на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/07 10:22
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |