New Home Design
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра New Home Design - це барвиста головоломка з переміщенням ідентичних елементів по кілька штук в ряду і оформленням обстановки будинків для різних людей.

Геймплей пропонує гравцеві спробувати себе в ролі відомого дизайнера приміщень, до якого прагнуть звернутися багато людей. Кардинальні зміни стилів кімнат, коригування основного призначення різних зон будинку, і інші подібні завдання стануть відмінним тестом на професіоналізм цілої команди дизайнерів. Клієнт коротко описує свої бажання, потім йому пропонується ескіз нового варіанту оформлення. Якщо запропоновані поліпшення подобаються власнику приміщення - можна приступати до активної роботи.

Кожна деталь вимагає уваги, серед великого вибору форм, фарб і елементів декорування деколи складно зробити однозначний вибір. Після прийняття рішення потрібно заробити бажане поліпшення шляхом вирішення типових головоломок з суміщенням схожих предметів. Поруч з різнокольоровими плитками буде сидіти пухнастий кіт з великими добрими очима. Іноді він дає підказки або захоплюється красивими ходами, іноді підбадьорює. Вихованець також може раптово заснути і прокинутися тільки від гучних звуків активованого бустера. Ображатися на хвостатого не варто, коти просто люблять поспати. Зате після пробудження він намагається демонструвати сильну зацікавленість в тому, що відбувається.

Відмінні риси гри New Home Design:

  • оформлення інтер'єрів та екстер'єрів для клієнтів;
  • завдання жанру «три в ряд»;
  • підказки милого кота;
  • різні режими геймплея;
  • знайомство і дружба з цікавими людьми.

Крім ремонту стандартних будинків належить займатися дизайном бібліотек, садів, басейнів та іншого. Іноді клієнти будуть довіряти проектування нової будівлі, де знадобиться облаштування всього внутрішнього простору. Велика кількість персонажів з тими чи іншими побажаннями і можливість формувати власну стилістику для інтер'єрів різного типу гарантують відсутність монотонності. Кілька режимів дозволяють вибирати ритм гри. Почніть захоплюючу пригоду, в якому логічні завдання стануть відмінною розминкою для мозку, а дизайнерська діяльність поліпшить естетичний смак.


Реклама

завантажити New Home Design 2.0.5 для LG L35

Загальна інформація
версія 2.0.5 (19)
дата завантаження 2021-02-06 22:18
Розмір 82.45 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки candy bread на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/05 12:49
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |