Rachel's Diary - Match 3 Romance Puzzle Games
0 (0)

Rachel's Diary - Match 3 Romance Puzzle Games

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Rachel's Diary - Match 3 Romance Puzzle Games - це романтична головоломка, в якій потрібно збирати фігури в ряд, допомагати самотній жінці облаштовувати особисте життя, що безумовно є дивним поєднанням, але ось такий варіант нам запропонували на цей раз ...

У переддень Різдва героїня сидить на самоті і поїдає морозиво. Їй сумно усвідомлювати, що рік був витрачений на кар'єру, жодного побачення за період не було. Необхідно терміново вживати заходів, інакше наступний рік пройде за аналогічним сценарієм. Жінці хотілося б, щоб рішення приймав хтось інший, гравець допоможе змінити пріоритети, зважитися на глобальні зміни. Першим кроком до нового життя буде заклад щоденника. Виклад думок на папері буде сприяти зміні сприйняття ситуації.

Для реалізації рішення потрібно пройти головоломки з переміщення предметів в один рядок. Ребуси мають цілі по набору певних елементів і обмеження по числу ходів. Після декількох завдань належить повернутися до сюжету. Він розбитий по тижнях, кожні сім днів жінку чекають відкриття, сюрпризи і увагу з боку чоловіків. Регулярно виникає питання про кращому варіанті подальших дій (обширний опис в довгих пропозиціях, не банальні «так / ні»). Від вибору залежить хід подій в майбутньому. Новини будуть не тільки приємними, зрада і розчарування неминучі, жінка повинна навчитися йти до мрії, не опускати руки при виникненні неприємностей.

Відмінні риси гри Rachel's Diary:

  • комбінування предметів по три і більше в ряд;
  • бомби, бустери та інші посилення на вибір;
  • сюжетна лінія з варіаціями розгалужень;
  • зустрічі з потенційними нареченими;
  • прийняття принципово важливих рішень.

Казуалки з глибоко продуманої історією має завдання з поступово наростаючою складністю. Умови проходження рівнів стандартні, зібрані ряди фігур зникають і змінюються новими. Гравець вибирає багато, від сукні і подруг, до кавалера для романтичного вечора. Наявність платних послуг та рекламні оголошення трохи псують враження про проект. Легке управління, гідне графічне оформлення, хороша візуалізація подій залучають гравців. Допоможіть збутися мріям головної героїні про яскраву і стабільної особистому житті!


Реклама

завантажити Rachel's Diary - Match 3 Romance Puzzle Games 1.0.5 для LG L35

Нове в цій версії
New Game Update!!

1. Interstitial Issue Fixed.
2. Disable the resume ads button when the network is disconnected.
Загальна інформація
версія 1.0.5 (1005)
дата завантаження 2020-01-03 13:48
Розмір 56.45 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

RECEIVE_ADM_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки CookApps на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/04 12:47
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |