Minion Blast: Quest 4 Casual
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Minion Blast: Quest 4 Casual - це цікавий аркадний екшен про бойовий бабусі, яка рятує планету від злого доктора і його міньйонів. Приготуйтеся до активного обстрілу летять з неба негідників.

Жорстокий геній спланував захоплення Землі і вирішив почати завоювання зі спуску великої кількості міньйонів-підопічних на багатостраждальну планету. Ці істоти мали заполонити всю поверхню земної кулі, проте бадьора і активна пенсіонерка порушила їхні плани. Літня жінка одягає роликові ковзани, бере потужна зброя і обстрілює недругів, опускаються зверху. Вона знаходиться в нижній частині екрана і рухається тільки з одного боку в інший, причому стрілянина активується одночасно з рухом. Вороги летять вниз і одночасно переміщаються вліво-вправо, необхідно постійно міняти місце розташування, щоб не витрачати даремно боєприпаси.

Кожен убитий противник приносить монети, вони дзвінко падають на землю і дають старенькій нові можливості для апгрейдів. Вдало пройдені рівні дозволяють відкрити нові, більш молодих персонажів, які стануть відмінним підкріпленням для головної героїні. Для вірних солдатів також є поліпшення, їх обмінюють на аналогічні монети. Відкрити можна багато різноманітних помічників, але на поле бою виходить до трьох героїв. Після знищення черговий натовпу міньйонів доведеться зіткнутися з босами, яким деколи складно поміститися в ширину екрану. Великі розміри припускають наявність значної сили, але також заважають обходити кулі, кожен постріл виявляється цільовим.

Відмінні риси гри Minion Blast для андроїда:

  • розблокування різноманітних соратників;
  • створення крутий команди, до трьох учасників в бою;
  • апгрейд навичок бабусі і її солдатів;
  • накопичення монет;
  • натовпу антагоністів і величезні боси.

Екшен радує інтуїтивністю управління і простотою завдань. Можливість вибору типу поліпшення, вогненної сили, швидкості обстрілу і інших параметрів дозволяє сформувати індивідуальний стиль ведення бою. Бажають виплеснути агресію можуть відірватися на Міньйон, нанести удари по незграбним персонажам. Яскрава візуалізація, подорож по різних містах і незгасний ентузіазм бабусі не дають відвернутися від геймплея. Встаньте на захист планети!


Реклама

завантажити Minion Blast: Quest 4 Casual 1.4 для LG L35

Нове в цій версії
Small Bug Fixes
Загальна інформація
версія 1.4 (14)
дата завантаження 2020-04-14 10:10
Розмір 48.27 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/04 10:44
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |