Pizza Prince
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Pizza Prince - це прикольний платформер, в якому принц біжить по дорозі повної ворогів і перешкод, збирає бонуси, намагається швидше дістатися до коханої принцесі.

Персонаж починає небезпечну подорож по міській локації. Бульдоги, пінгвіни, птахи в небі і інші недруги бродять саме там, де потрібно пройти і зібрати бонуси. Щоб побороти антагоніста, досить стрибнути на нього зверху, стикатися лобами на одному рівні висоти не рекомендується. Противники відрізняються пасивна поведінка, нападають тільки якщо герой постане прямо перед ними. З босами складніше, вони вимагають більше уваги, висловлюють агресію, перекривають шлях. Але цілеспрямованого хлопця перспективи боїв з цими громилами не лякають.

Розробник створив понад сотню рівнів з цікавими бонусами. Після завершення кожного етапу користувачеві демонструється таблиця з урахуванням всіх зібраних елементів. Можна покращувати свої показники або перейти до наступного рівня. За персонажем ніхто не женеться, однак таймер в верхньому кутку постійно змушує поспішати, бігати і стрибати без зупинок. Важливо дотримуватися обережності і в поспіху не потрапити у пастку. Дорога іноді переривається, чорна прірва знижує шанси на виживання. Якщо вдасться її перестрибнути, скористатися допоміжними механізмами на безпечну ділянку, тоді історія буде тривати, герой зможе рухатися далі.

Відмінні риси гри Pizza Prince:

  • збір полуниці, содової, шматочків піци;
  • подолання перешкод
  • рейтинги, досягнення, оцінки;
  • ворожа живність на локації;
  • сильні і самовпевнені боси.

Стилістика гри нагадує Супер Маріо, музичний фон і загальна атмосфера також відповідають відомому олдскульний проекту. Принц постає перед гравцем в одязі рознощика піци, і можливість взяти шматочок цієї страви на дорозі дуже радує персонажа. Різноманітні механізми, ліфти, блоки та надбудови не дозволяють зберігати постійний темп. Можливість повертатися назад для лову залишків бонусів або виконання інших завдань частково спрощує місію, головне не захопитися поверненням, інакше таймер покаже невтішні результати. Не змушуйте принцесу чекати надто довго!


Реклама

завантажити Pizza Prince 1.2 для LG L35

Нове в цій версії
Minor Bug Fixed!
New Levels Added!
Загальна інформація
версія 1.2 (5)
дата завантаження 2020-01-09 04:50
Розмір 7.69 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/02 10:00
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |