Pighead maniac
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Pighead maniac - це кривавий хоррор, в якому жертві потрібно знайти вихід з підозрілого будівлі, перехитрити бездушного маніяка з гострим ножем, або вбити його, якщо знайдеться чим.

Підопічний гравця прокидається в напівпорожньому будинку з мінімальною кількістю меблів. Раніше йому не доводилося бувати тут, закрадається думка про викрадення. Кроки невідомого персонажа підсилюють страх і бажання втекти. Але для пошуку виходу доведеться вирішити масу завдань і головоломок, збирати всякі предмети. Іноді для відкриття шкатулки потрібно обійти половину будівлі, взяти ключ і повернутися. Користувач вирішує на свій розсуд, в якому напрямку вести пошуки. Головне - не з'являтися перед людиною, який надів маску свині з величезними рогами і ходить по житлу безупинно. Якщо він побачив жертву - на екрані обов'язково з'являться плями крові, і похмуре повідомлення про смерть на червоному тлі.

Персонаж з головою свині не відрізняється високою уважністю, він просто переміщується по дому і реагує на шуми. Можна сховатися в шафу або просто завмерти, коли він проходить недалеко (не безпосередньо до жертви). До предметів коштує придивлятися, вони можуть виявитися корисними в найнесподіваніший момент. Доведеться постійно щось знаходити, відкривати, аналізувати, застосовувати знайдене в найнесподіваніших ракурсах. Через безліч кімнат у будинку легко заблукати, але необхідно пам'ятати про місцезнаходження найближчого укриття постійно придивлятися до нових безпечним зонам.

Відмінні риси гри Pighead maniac:

  • можливість сховатися в шафі;
  • корисні предмети в приміщенні;
  • нелегкі головоломки;
  • заховане в будинку рушницю;
  • висока ймовірність бути вбитим.

Маніяк користується виключно холодною зброєю. Він ходить з великим гострим ножем в руках, причому ніж вже весь в крові. Десь заховано вогнепальну зброю, для охочого втекти воно може стати джекпотом. Відсутність музичного фону додає побоювання. Чути тільки кроки, скрипи дверей, інші побутові звуки. Страх бути спійманим заважає зосередитися на головоломках, уповільнює рішення ребусів. Спробуйте перехитрити злого людини в масці і здобути свободу!


Реклама

завантажити Pighead maniac 0.99.23 для LG L35

Нове в цій версії
-Added new items: revolver and big key
-Improved ad reward system
-The appearance of the inventory has been improved and cells have been added when purchasing improvements
-New music in the menu
-Added support for Google services
-Fixed various small bugs
-You can now escape in ghost mode
-Now difficulty modes can be unlocked not only by passing the game
-Added achievement system
Загальна інформація
версія 0.99.23 (61)
дата завантаження 2021-02-28 23:51
Розмір 147.67 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/01/01 12:57
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |