Poopdie
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Poopdie - це неоднозначна аркада про черв'яка, який через проблеми з травленням був об'єктом глузувань. Йому належить виконати складне місію, а помічниками стануть екскременти ...

Надмірне здуття і постійне газоутворення стали причиною неймовірних страждань персонажа. Він ридав і лежав в калюжі власних сліз. Раптом з'явився незнайомець і повідомив про грізне Самроне, перемогти якого може тільки наш герой. Недуга став сильною стороною черв'яка. Йому настійно рекомендували не тримати в собі все, що доставляє незручності, побільше є і частіше какати. Герой очолить маленьку армію, а солдатами стануть какашки. Ці воїни будуть добувати для свого полководця їжу, захищати його від різних ворогів, яких в підземеллі розвелося надто багато.

До екскрементів варто ставитися дбайливо, вони всюди слідують за черв'яком, часом не розраховують своїх сил і вмирають в боротьбі з антагоністами. При якісному харчуванні персонаж може створити нового воїна відразу після героїчної загибелі попереднього. Потрібно ретельно стежити за раціоном, поглинати різні види продуктів. Асортимент з'їдаються рослин безпосередньо впливає на спектр навичок коричневих помічників. Вони з'являються на світ з певними навичками, можуть бути сильними і дуже агресивними по відношенню до ворогів. Іноді на локаціях зустрічаються заблоковані ділянки, лише принесення в жертву помічників дозволить відкрити заповітні зони.

Відмінні риси гри Poopdie:

  • постійний пошук нової їжі;
  • облік какашек-помічників;
  • боротьба з зубастими істотами;
  • підказки зеленого наставника;
  • битви з головним монстром.

Темна атмосфера підземелля викликає передчуття запеклої боротьби, але битися частіше будуть екскременти. Черв'як рідко бере участь в боях, частіше вивчає територію і шукає щось смачне. По дорозі також варто збирати монети, які дають певну перевагу. Історія про те, хто викликає огиду, сподобається далеко не всім. Але опрацювання ігрових моментів, таємні зони, бонуси і наявність надійної підтримки у героя можуть залучити шанувальників аркадного жанру. Підготуйтеся до пригоди з продуманим сюжетом, непоганий графікою, бонусами і великим числом ворогів!


Реклама

завантажити Poopdie 1.0.80 для LG L35

Нове в цій версії
Version 1.0.8 (972) Poopdie Chapter Two: Blind Man from the Swamp. Minor bugs fixed.
Загальна інформація
версія 1.0.80 (972)
дата завантаження 2021-06-12 14:17
Розмір 58.62 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

Усі додатки Bulbware на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/31 12:48
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |