Unsolved: Mystery Adventure Detective Games
0 (0)

Unsolved: Mystery Adventure Detective Games

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Unsolved: Mystery Adventure Detective Games - це детективний квест, в якому потрібно шукати великі і дрібні предмети, вирішувати завдання, рятувати важливе для цілого парку рослина.

Головна героїня отримує від бабусі лист. Родичка рідко балує дівчину своєю увагою, спочатку було зрозуміло, що в конверті міститься вкрай важлива інформація. Текст говорив про проблеми з рідкісною рослиною, воно раптово почало чахнути. Старенька жінка уточнила, що стан цілого парку безпосередньо залежить від цієї рослини. Дівчина сіла за кермо власного автомобіля і терміново виїхала на допомогу. Дістатися до пункту призначення швидко не вдалося, вона потрапила в дивну аварію, машина почала падати по схилу, потім ненадовго зупинилася. Необхідно забрати важливі речі і вибратися з транспортного засобу до того, як воно продовжить стрімке падіння з перспективою вибуху.

Знайти вихід із заблокованого автомобіля - перша мета. Далі належить вирішувати багато завдань, розплутувати нитки сюжету, виникають у різні історії. Магія змішається з реальністю, грань між ними зітреться. Звичайні будинки будуть змінюватися лісами, замками, підземними переходами. Цілі не обмежуються пошуком певних предметів, будьте готові до проведення розслідувань, обчисленню вбивць, проведення хитрих експериментів для наукових відкриттів. Серед знайдених речей є багато крафта і сувенірів, які не приносять особливої ​​користі. Корисність кожної дрібниці доведеться аналізувати.

Відмінні риси гри Unsolved:

  • пошук предметів, розслідування, експерименти;
  • суміщення реального і фантастичного світів;
  • розгалуження сюжетної лінії;
  • підказки;
  • різноманітність локацій.

Нетривіальні мети, міні-ігри і головоломки тренують логічне мислення, змушують детектива підвищувати кваліфікацію, постійно стикатися з оригінальними завданнями. Різноманіття майданчиків виключає монотонність і нудьгу. Якісне графічне оформлення викликає бажання глибше зануритися в геймплей. Спеціальні зірки дозволяють брати підказки, вони виручать в моменти ступору. Пригода обіцяє велику кількість питань і відкриттів. Якщо готові до несподіваних поворотів історій - сміливо вирушайте в дорогу!


Реклама

завантажити Unsolved: Mystery Adventure Detective Games 2.6.1.0 для LG L35

Нове в цій версії
BRAND NEW ADVENTURE - Get ready to explore a new fantastic chapter from our ever-growing collection!
Загальна інформація
версія 2.6.1.0 (114)
дата завантаження 2021-08-23 20:31
Розмір 129.41 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/31 10:42
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |