Commuters
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Commuters - це цікава аркада, в якій потрібно заповнювати автобуси пасажирами, пропускати оптимальна кількість людей, уникати переповнення транспорту.

Гравець управляє багатомісними транспортними засобами і регулює кількість увійшли всередину клієнтів. У спеціально відведених місцях передбачені зупинки, де багато людей вже чекає можливості швидше поїхати у своїх справах. На кожному рівні передбачена одна локація з обмеженим числом пасажирів. Автобус під'їжджає, відкриває двері і починає заповнюватися.

Складність в тому, що персонажі не контролюють ступінь його заповнення. Коли їх увійде занадто багато, при продовженні поїздки можливе значне зміщення центру ваги, через що комфортабельність руху порушиться. Якщо спробувати сильно розтягнути внутрішній простір, може статися вибух, травмовані і вбиті городяни будуть валятися прямо на асфальті. Щоб не допустити трагічної ситуації, потрібно вчасно закривати двері, після транспорт автоматично від'їде, а за ним скоро з'явиться наступний, куди легко помістяться інші. Іноді для всіх бажаючих потрібно кілька автобусів, не бійтеся ставити обмеження і змушувати людей чекати, це робиться виключно заради їх безпеки.

Відмінні риси гри Commuters:

  • багато людей на зупинці;
  • автомобілі різних розмірів;
  • залежність ціни квитка від типу пасажира;
  • розподіл клієнтів по автобусах;
  • ризики вибуху автобуса і людських жертв.

На зупинку прибувають машини різних кольорів, їх відтінок змінюється в залежності від обсягу залишився порожнього простору всередині. Після закриття дверей обов'язково з'являється інформація про те, наскільки якісно виконана робота. Отримання відміток «добре» або «ідеально» гарантує отримання більшого числа зірок після завершення рівня. Є кілька видів клієнтів, готових платити певну вартість. Спочатку доступні ті, хто платить мало, розблокування більш платоспроможних персонажів настане пізніше, коли з'явиться більше досвіду. Бадьора мелодія дозволяє возити пасажирів в гарному настрої, легкість управління зводить до мінімуму помилки і незручності. Стати найбільш розважливим водієм!


Реклама

завантажити Commuters 1.0 для LG L35

Нове в цій версії
Commuters is now available on android!
Загальна інформація
версія 1.0 (2)
дата завантаження 2019-12-28 13:14
Розмір 55.37 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

SET_ALARM

SET_ALARM

Усі додатки VOODOO на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/30 10:13
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |