King of Kung Fu Fighters KOKF Champions
0 (0)

King of Kung Fu Fighters KOKF Champions

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра King of Kung Fu Fighters KOKF Champions - це бойовий екшен, в якому належить вивчити мистецтво кунг-фу, дізнатися його секрети, пройти випробування. Історія з сюжетом очікує натренованих сміливців.

Пошук майстра по кунг-фу розпочато, гравцеві дістається перспективний герой, спраглий продемонструвати і зафіксувати свої досягнення в цьому напрямку. Проекти такого напрямку вже з'являлися у компанії Rockville Games. Якщо користувачеві вдалося раніше пройти версію ALLSTAR, то кар'єра почнеться з неймовірної зльоту. Досвідченим дозволяється відразу вийти на арену і показати свої вміння на арені з жорстоким антагоністом. Новачки можуть ознайомитися з навчальною інформацією, прояснити основні принципи і умови ведення боїв. Теорія повинна підкріплюватися практичними заняттями. Для тренувань передбачена окрема кімната, де можна відточити майстерність, випробувати удари, руху, навички, атаки.

Після ретельної підготовки пропонується режим тестування і випробування бійця. Користувач визначається з особистістю підопічного, потім вибирає йому противника і закликає його до боротьби. У бою передбачається два коротких раунду. Якщо обидва поспіль були виграні однієї зі сторін, призначається третій вирішальний раунд. Якщо перевірок досить - можна перейти до режиму з сюжетною лінією. Тут доведеться багато битися і безжально знищувати ворогів, заробляючи славу непереможного воїна. Бої приносять трофеї і засоби, за які можна отримати оригінальні трюки, корисні здібності. Після вибору необхідних параметрів можна повернутися до файтингу і боротися з новим настроєм.

Відмінні риси гри King of Kung Fu:

  • деталізовані навчальні матеріали;
  • реалістичність і жорсткість битв;
  • зміна налаштувань персонажа;
  • кар'єра, слава, популярність;
  • нагороди, бонуси, апгрейди.

Екшен може похвалитися розмаїттям героїв і гідною графікою. Кілька режимів дозволяють побудувати кар'єру бійця гравцеві з будь-яким рівнем підготовки. Розробник також обіцяє додати мультиплеер, щоб любителі онлайн-битв змогли влаштувати грубі бійки з реальними опонентами. Музичне оформлення додає ентузіазму, не дозволяє здатися при появі напружених моментів. Вивчіть кунг-фу досконально і отримаєте перемогу над небезпечними супротивниками!


Реклама

завантажити King of Kung Fu Fighters KOKF Champions 1.0 для LG L35

Нове в цій версії
* Upgraded Power Shots
* New Special Moves
* Free Starter Pack
* Optimize Game play
Загальна інформація
версія 1.0 (21)
дата завантаження 2021-05-08 04:37
Розмір 95.01 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/29 10:08
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |