Travel Blast: Puzzle
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Travel Blast: Puzzle - це мультяшна головоломка, в якій потрібно комбінувати і підривати блоки, набирати бали, подорожувати з кумедними тваринами по країнам світу.

На екрані з'являється барвиста ігрова зона з великою кількістю різнокольорових кубів. На верхній панелі вказані цільові предмети і їх число, необхідне для переходу на рівень вище. Принцип колекціонування плиток шляхом їх з'єднання по кілька штук в одному ряду трохи вдосконалений командою MP Games. Гравцеві пропонується кликати по сусідніх плиток, які є поруч з цільовими елементами.

Додатково верхня панель містить максимальну кількість переміщень для конкретного завдання. Враховуються тільки самостійні дії гравця, без бустерів і інших допоміжних засобів. Після завершення етапу в коробку з зірками можна отримати кілька заповітних нагород, вони відображають ревність гравця і якість проходження раунду.

Між рівнями користувач може познайомитися з тигрицею-мандрівництвом і її друзями. Бобер, заєць і рожева птиця невідомої породи обожнюють знайомитися з далекими куточками світу, літати на різні континенти. Заєць також усюди бере з собою скейтборд і трохи лячно на ньому катається.

Відмінні риси гри Travel Blast: Puzzle:

  • суміщення декількох ідентичних блоків;
  • чіткі цілі для кожного рівня;
  • бустери, комбо, бонусні бали;
  • зірки, трофеї, нагороди;
  • знайомство з новими країнами.

В міру ускладнення завдань розширюється асортимент бустеров і вибухівок. Суміш різноманітних фігур на ігровому ділянці спочатку дозволяє швидко проходити раунди, далі можуть виникнути труднощі, але вони тільки підсилюють азарт. Чудова графічне оформлення, різноманіття яскравих відтінків, легкий сюжет і веселі персонажі піднімуть настрій кожному. Музичний фон налаштовує на розбір чергового завдання і допомагає сконцентруватися. Після завершення етапу щасливі тварини запрошують генія в нову країну. Зірки, тисячі очок і інші мотиваційні елементи підстьобують для продовження гри, дають впевненість і натхнення. Команді звірів мандрівників потрібен герой, готовий вирішити кожну запропоновану головоломку!


Реклама

Travel Blast: Puzzle для LG L35

Усі додатки MP Games на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/28 10:05
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |