Stickman Dismount Max
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Stickman Dismount Max - це нестандартна казуалки, в якій потрібно освоїти деструктивне водіння, стрілянину з невеликого човна, жорсткий бокс, і тиху швидкість кендо.

Знаменитий Стікмен вирішив влаштувати прокачування і вдосконалення навичок за кількома напрямками, щоб отримати статус майстра. Поєднувати абсолютно різні завдання в один сюжет розробник не став, а зробив можливість працювати по черзі над кожним з курсів. Водіння починається з вибору транспортного засобу (від спортивних автомобілів, до бульдозера, ліжка або магазинного візка). Далі відбувається спуск по дуже крутими сходами, з супутнім знищенням транспорту і водія. Чим сильніше пошкодження і більше крові, тим краще заїзд. Механізм сходи не дозволить уникнути руйнувань, питання тільки в масштабах нанесеного шкоди.

Тренування зі стрільби здійснюється на спеціальній човні. Персонаж пливе по невеликому водойми і розстрілює супротивників, які пливуть по зустрічній і в тому ж напрямку, а також нападають з повітря. Гроші, бустери та інші бонуси поліпшать смак перемоги. Дуелі з боксу на увазі зустрічі з кваліфікованими суперниками, іноді вони сильніше самого героя, потрібно шукати підходи і застосовувати не тільки фізичну силу. Неординарна тактика дає шанс на успішне завершення бою.

Кендо - справжнє мистецтво, японський майстер допоможе оволодіти ним досконало. Для такого фехтування принципово важливі тиша, спокій і швидкість. Після уроків залишиться тільки роздобути самий смертоносний меч і скористатися ним, безжально вбиваючи антагоністів.

Відмінні риси гри Stickman Dismount Max:

  • 4 кардинально різних геймплея;
  • індивідуальний апгрейд здібностей;
  • руйнування, битви з найсильнішими;
  • новий набір характеристик на кожному рівні;
  • можливість стати майстром по всім курсам.

Поєднання чотирьох проектів в одну гру провокує появу суміші емоцій. Формат графічного оформлення, рівень спецефектів, бонуси, правила, і інші характеристики не зведені воєдино, залишається відчуття, що мав справу з різними іграми. Але задумка цілком гідна і кожне з чотирьох напрямків заслуговує на увагу користувачів. Визначте найкращий навик свого підопічного!


Реклама

завантажити Stickman Dismount Max 1.0.5 для LG L35

Нове в цій версії
improve game flow
fix bugs
update bgm
Загальна інформація
версія 1.0.5 (7)
дата завантаження 2020-01-28 05:06
Розмір 76.95 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/27 12:01
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |