Mutants War: Heroes vs Zombies MMOSLG
0 (0)

Mutants War: Heroes vs Zombies MMOSLG

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Mutants War: Heroes vs Zombies MMOSLG - це цікава стратегія, в якій супергерої борються із зомбі, рятують залишки цивілізації, вивчають нові технології.

Ходячі мерці і монстри стали проблемою світового масштабу. Наближення апокаліпсису змушує найсильніших приступити до активних дій. У користувача є армія сміливих воїнів, але крім сміливості в бою також знадобиться кваліфікація і згуртованість команди. У проекті передбачені широкі можливості для тренування солдатів і поліпшення їх здібностей. Можна робити апгрейди і проводити спеціальні заходи для впровадження новачків. Ретельне вивчення локації допоможе знайти тих, що вижили, розширити армію і виявити антагоністів до того, як вони нападуть.

Ще гравцеві належить побудувати надійну базу і грамотно розставити капкани, вони сповільнять атаки противника. Для більш ефективної боротьби рекомендується розвивати технологічні процеси і проводити дослідження, щоб створювати зброю з урахуванням зроблених відкриттів і лякати противника рівнем захисту. Пошук обладнання і видобуток ресурсів також допоможуть в складному протистоянні.

Відмінні риси гри Heroes vs Zombies:

  • знищення ходячих мерців;
  • відродження людської цивілізації;
  • зведення і зміцнення бази;
  • тренування воїнів;
  • апгрейд військової могутності.

Любителі онлайн-битв можуть брати участь в спеціальній військовій лізі. Крім протистоянь в напруженій обстановці можна знаходити союзників, організовувати взаємодопомога, отримувати допомогу в екстрених ситуаціях. Тандеми найсильніших виробляють загальні стратегічні плани, узгодять тактичні маневри і швидше долають одинаків.

Формування армії, будівництво бази, пошук ресурсів, дослідження і наукові відкриття дозволяють гравцеві розкритися з самих різних ракурсів. Боротьба з монстрами, зомбовані особинами дає відчуття наближення апокаліпсиса. Підказки та настанови допомагають визначитися з першочерговими завданнями. Доведіть перевагу своєї стратегії по поверненню світу на планету!


Реклама

завантажити Mutants War: Heroes vs Zombies MMOSLG 1.2.0 для LG L35

Нове в цій версії
1.Rewards Adjustment of Event War of the president and Holy Stone Contest.
2.Newbie Shield Extension: To base level 8.
3.Game functions Optimized; Bugs fixed.
Загальна інформація
версія 1.2.0 (2018)
дата завантаження 2020-11-07 20:36
Розмір 89.78 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/27 10:59
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |