Survival Island: Ultimate Crafts
4.8 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Survival Island: Ultimate Crafts - це прикольний симулятор, в якому належить зводити будинок на острові, полювати, брати участь в квестах і захищатися від диких ворогів.

Подорож на розкішній яхті обернулося до масштабної аварії. Герою вдалося вижити і дістатися до клаптика суші - безлюдній території, з усіх боків оточеній водою. Тепер необхідно облаштуватися і зрозуміти, як прожити на острові довше. Під управлінням гравця персонаж буде займатися будівництвом будинку. Можна звести кілька хатин, або зробити надійний пліт, який дозволяє плавати до інших островів. Крім будівельної діяльності потрібно добувати ресурси, створювати зброю, різні інструменти, корисні в повсякденному житті серед небезпек.

Для прожитку рекомендується полювати і ловити різну рибу. В океані також можна виловити багато приємних бонусів за допомогою піратського гачка. Але водні глибини готують також неприємні сюрпризи у вигляді кровожерливих акул. Варто брати з собою інструменти для захисту від хижаків. На суші ворогів ще більше: ведмеді, кабани та інші персонажі готові розірвати людини, яка прийшла в їх обитель без запрошення. Полювання в безлюдному просторі - заняття ризиковане, потрібно уважно розраховувати свої сили і можливості.

Відмінні риси вижівалкі:

  • дослідження безлюдного острова;
  • знайомство з помічником папугою;
  • конструювання інструментів, зброї, ресурсів;
  • зведення житла;
  • хижі вороги в воді і на суші.

На самому старті моряка зустрічає доброзичливий папуга. По ходу гри він дасть багато підказок і розповість захоплюючі історії. Легенди можна скласти в один глибокий сюжет. Пернатий помічник дасть натяки, завдяки яким персонаж розкриє багато таємниць. Дослідження, будівництво та інші процеси гарантують різноманітність геймплея і викиди адреналіну від раптової появи небезпек. Нестабільні погодні умови, а також зміна дня і ночі не дають звикнути до конкретних умов, змушують постійно адаптуватися. Можливостей маса, використовуйте їх грамотно, щоб герой прожив більше часу!


Реклама

завантажити Survival Island: Ultimate Crafts 1.1.4 для LG L35

Нове в цій версії
* new UI;
* fix effects;
* new store;
* fix building;
* daily rewards;
* updated islands;
* removed part ads.
Загальна інформація
версія 1.1.4 (10)
дата завантаження 2020-03-08 02:33
Розмір 43.11 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.78★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/26 12:20
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |