Just Cooking
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Just Cooking - це прикольна аркада, в якій потрібно обслуговувати клієнтів ресторану, вчасно подавати готові страви, покращувати репутацію закладу для залучення нових гостей.

Гравцеві дістається скромний персонаж, який працює безпосередньо з людьми. На старті клієнтів порівняно мало, цей період варто використовувати для звикання до геймплею і тренування навичок обслуговування. З невеликого списку варіантів гість вибирає блюдо. Необхідно прийняти замовлення, дочекатися його готовності і миттєво подати. Далі ситий персонаж платить гроші, їх слід оперативно забрати, щоб дати можливість платнику миттєво зникнути, і звільнити місце наступного голодному герою. Після отримання виручки варто забрати брудний тарілку, за неприбраний стіл сідати не хочуть і утворюють чергу біля входу.

Завдання ускладнюється з приходом більшого числа людей, доводиться оптимізувати процеси і розподіляти пріоритетність дій. Відсутність планування призведе до хаосу і появи маси незадоволених особистостей. Якщо навчитися зберігати порядок при збільшенні навантаження, з'явиться опція поліпшення ресторану. У кожного приходить є шкала симпатії, чим краще його обслужать, тим більше задоволеним він покине заклад. Після певного числа гостей рівень завершується, успішне проходження гарантує перехід на новий етап з частковим ускладненням завдання. Можна також запустити нескінченний режим, що не має на увазі наявність місій.

Відмінні риси гри Just Cooking:

  • своєчасний прийом замовлень;
  • якісна і швидка сервірування столів;
  • удосконалення та розширення меню;
  • зустріч з багатьма видами клієнтів;
  • апгрейд ресторану, поліпшення сервісу.

Незважаючи на назву, саме приготуванням їжі займатися не доведеться. Акцент зроблений на взаємодію з людьми і чіткість організації робочого часу. Між рівнями можна займатися апгрейдом, покращувати або міняти деякі параметри. Легкий і зрозумілий сценарій захоплює гравців будь-якого віку. Герої з різними настроями і характерами вносять різноманітність, а широкі можливості для розвитку дозволяють стати генієм ресторанного бізнесу. Не пропустіть шанс стати легендою серед городян і гостей населеного пункту, що обожнюють смачно поїсти в комфортній обстановці!


Реклама

завантажити Just Cooking 1.0.8 для LG L35

Нове в цій версії
Improved game system.
Загальна інформація
версія 1.0.8 (11)
дата завантаження 2020-03-06 05:20
Розмір 38.37 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/22 09:52
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |