Cogret
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Cogret - це марудна зомбі-вижівалка, в якій потрібно зачищати ділянки локації від кровожерливих антагоністів, уважно враховуючи ризики і кількість патронів в запасі.

За сюжетом 2020 щорічно стає фатальним для людства, смертоносна епідемія швидко поширюється по планеті і вбиває переважна більшість людей. Трансформація в ходячих мерців відбувається миттєво. У пошуках безпечного місця, які вижили переселяються на іншу планету, де намагаються створити прийнятні умови для подальшого існування. Легенди про те, як прекрасно жилося на Землі, передаються через покоління і через тисячу років на рідну планету відправляють загін Когрет. Сміливі воїни мають намір знищити зомбованих, щоб відновити комфортну обстановку для людей.

Гравець управляє одним з воїнів і протистоїть ходячим трупах, що набігають хвилями. Необхідно стріляти по антагоністів і бути готовим до витрати декількох патронів на кожного представника нечисті. Один точний постріл лише трохи погіршує здоров'я противника і не заважає йому бігти до свіжої жертві, саме так виглядає персонаж з ракурсу зомбовані істоти. Знищення кожного ворога додає в скарбничку фінансові кошти, покращує перспективу для більш тривалої боротьби. Між хвилями дається мінімальна кількість часу на вивчення локації, пошук патронів і нових видів зброї. Підібрати можна тільки те, на що вистачає грошей, безкоштовні бонуси - недозволена розкіш.

Відмінні риси гри Cogret:

  • нагороди за розстріл зомбі;
  • оновлення збройового арсеналу;
  • обмежене число патронів;
  • огляд від першої особи;
  • активні і жорстокі противники.

Шутер з похмурим візуальним оформленням і великою кількістю руїн на майданчиках максимально занурює гравця в атмосферу тисячолітнього владарювання зомбі на Землі. Звуковий супровід часто підсилює страх, однак регулярні і своєчасні підказки допомагають зорієнтуватися і підготуватися до чергового напливу ворогів. При відсутності патронів залишається тільки бігати по майданчику від настирливих тварюк, можливості поранити їх холодною зброєю або захиститися рукопашним боєм не передбачено. Проект потребує доопрацювання, але вже зараз вартий уваги любителів ігор з виживанням.


Реклама

завантажити Cogret 1.0 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.0 (1)
дата завантаження 2019-12-21 16:10
Розмір 35.48 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/20 12:01
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |