Dream Detective
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Dream Detective - це мрійлива головоломка, в якій має бути побувати в сонної всесвіту, вирішувати завдання в обстановці, що об'єднує реальність і сюжети снів.

На планеті снів панувало щастя, її жителі створювали чарівні і добрі сни для людей будь-якого віку. Якийсь камінь часу служив героям оберегом і захистом від негативних впливів. Хороші часи тривали до 1538 року за місцевим календарем, коли один злий хлопець вкрав захисний елемент. Тривалий хаос закінчився після вигнання супротивника, але стабільності досягти не вдалося, заповітний камінь часто потрапляв в погані руки. Одного разу вночі дівчина на ім'я Еллі потрапила в Dream Land і виявила цілковитий безлад в сотнях сновидінь. Їй належить розібратися в кожній окремій ситуації, знайти безліч предметів в сценах, де реальність і уява злилися воєдино.

Героїня працює детективом, тому крім завдань з пошуку елементів хоче дізнатися відповіді на загадки сонного царства, зрозуміти, що притягнуло сюди злі сили і як вигнати їх назовсім. Добрі персонажі готові допомагати їй, і розповідати сотні своїх історій. Завдяки діалогам користувач глибше занурюється в чарівну атмосферу, дізнається тонкощі сюжету. Героїня змінюється, на її рішення впливають багато факторів, хоча спочатку вони були незначними. Будьте готові до зміни пріоритетів. Зовнішні зміни також доступні, сотні нарядів дають можливість Еллі проявити індивідуальність

Відмінні риси гри Dream Detective:

  • відновлення Dream Land;
  • пошук предметів на детально продуманих сценах;
  • вибір прикрас для свого замку;
  • сотні історій і бесід;
  • вплив рішень гравця на розвиток сюжету.

Рівень деталізації кожної окремої картини сну приємно дивує. Завдяки мальованої графіку в кожній головоломці зібрані десятки дрібних предметів, серед яких потрібно виділити елементи, зазначені в нижній частині екрана в спеціальних колах. Таємнича мелодія налаштовує на тривалу подорож з проясненням великої кількості секретів, а ельфи провокують виникнення нових питань. Казково-детективна історія повинна бути розкрита кращим сищиком!


Реклама

завантажити Dream Detective 4.9 для LG L35

Нове в цій версії
Bug fixes 99 (4.9)
Загальна інформація
версія 4.9 (99)
дата завантаження 2021-08-12 01:29
Розмір 43.74 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
записувати аудіо

записувати аудіо

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/19 12:51
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |