Max DTR
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Max DTR - це відмінна гонка, в якій можна зібрати парк крутих автомобілів, покататися на всесвітньо відомих треках і стати легендарним гонщиком з бездоганною репутацією.

Спочатку гравцеві належить вибрати машину, відкоригувати її характеристики відповідно до особистих побажань і доступними на стартовому етапі можливостями. Після низки перемог парк можна буде розширити, і взяти механіків для більш оперативного вирішення поточних питань. Крім широкого вибору залізних коней користувач також зможе вказати на якій трасі він бажає покататися. Великий список варіантів включає найбільші треки, але для їх подолання потрібні будуть майстерність і досвід.

Проект передбачає можливість запуску декількох режимів на вибір. Можна зайнятися побудовою кар'єри, боротися за нагороди і долати жорстку конкуренцію в офлайні. Досягнення і нагороди дають спонсорам привід задуматися про вкладення коштів в перспективного гонщика. Для любителів короткострокових пригод є швидка гонка, в ній можна відразу продемонструвати всі можливості і викластися на короткій дистанції, без стратегічного планування тривалих заїздів. Штучний інтелект не дає поблажок, віртуальні супротивники іноді поводяться нахабно, йдуть на хитрощі і підстави заради перемоги.

Бажання отримати більше адреналіну реалізується за допомогою розрахованого на багато користувачів формату. Заїзди на реальних трасах зі справжніми суперниками дозволяють відчути всю гаму емоцій і мислення побувати на треках своєї мрії.

Відмінні риси гри Max DTR:

  • модифікація залізного коня;
  • прийняття на роботу механіків в якості помічників;
  • популярні світові треки;
  • завоювання авторитету, залучення віртуальних спонсорів;
  • різні режими геймплея.

Графічне оформлення і реалізація фізики заслуговують окремого захоплення. Розробники уважно поставилися до візуалізації того, що відбувається на екрані. Детально продумані принципи управління дають можливість маневрувати машиною, роблять її слухняною і здатною на круті віражі. Можна брати участь в щоденних заїздах і отримувати бонуси, а потім витрачати їх на улюблені автомобілі. Відчуйте себе геніальним гонщиком!


Реклама

завантажити Max DTR 1.0.81 для LG L35

Нове в цій версії
- improved WDTR leader board
- minor enhancements and bug fixes
Загальна інформація
версія 1.0.81 (81)
дата завантаження 2021-01-26 04:34
Розмір 98.51 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/16 12:36
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |