Turbo Shot
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Turbo Shot - це прикольний екшен, в якому потрібно бігати по дивним світів і безжально розстрілювати снують там роботів. Готовність до дій у відповідь атакам вкрай актуальна.

Персонажу належить відвідати кілька світів, кожен розділений на десяток майданчиків. Перехід на наступну майданчик доступний після повного очищення поточної зони від роботизованих ворогів. Зверху в кутку вказується, скільки зон рівня пройдено. Ближче до центру відображається шкала з числом супротивників, це допомагає орієнтуватися в ситуації і розраховувати сили. Гравець дивиться на те, що відбувається зверху, допомагає хлопцеві бігати, клікаючи по одній стороні екрану, активує стрілянину кліками по другій стороні.

Перехід на новий майданчик знаменується пропозицією апгрейда одного з трьох навичок. Гравець самостійно визначає, яку здатність потрібно покращувати. Пропозиції можуть повторюватися, допускаються багаторазові апгрейди в одному напрямку. Повністю відмовитися від прокачування можна, на кожній дільниці завдання стає складніше, кількість противників зростає, вони застосовують більш просунуте зброю. На появу чужинця вони не реагують, але миттєво активізуються після перших пострілів. Коли атака роботів виявляється занадто сильною, персонаж вмирає і перезапускається, щоб з заново почати з першого майданчика світу, в якому він був убитий. Проходження десяти майданчиків гарантує небезпечну зустріч з грізним босом.

Відмінні риси гри Turbo Shot:

  • виконання захоплюючих місій;
  • нагороди, досягнення, бонуси;
  • вдосконалення броні, зброї, інших показників;
  • апгрейд навичок на вибір;
  • поголовне знищення антагоністів.

Численні поліпшення і можливість повторної прокачування одного навику виділяють проект серед аналогів. Базові показники також можна удосконалювати, але тільки за окрему плату. Легкість керування, цікавий сценарій і складність виконання завдання з першого разу привертають і викликають бажання зануритися в ігрову атмосферу надовго. Симпатичне графічне оформлення і обіцянку розробника додавати нові світи дає надію на цікаве розвиток проекту. Спробуйте дійти до кожного боса!


Реклама

Turbo Shot для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/16 10:34
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |