Food Jump!
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Food Jump! - це яскравий пригодницький проект, в якому продукти стрибають по конвеєрних стрічках, уникають гострих перешкод і збирають бали за кількість стрибків.

Бажання потрапити в блендер змушує їжу йти на різні жертви, ризикувати життям. Гравець буде допомагати їжі переміщатися по транспортним стрічок, що висить в повітрі без кріплень. На старті гравець отримує банан, і в просторі бананового кольору намагається провести плід на максимально довгу відстань. Своєрідні поперечини мають гострі шипи, які постійно змінювали свою позицію. У момент польоту потрібно враховувати потенційне розміщення зони небезпеки, щоб життя персонажа не закінчилася передчасно через попадання на залізний штир.

Кожен успішний стрибок додає бали в скарбничку і нову поперечину попереду, або кошик для миттєвого перельоту до наступного блоку перекладин. Після проходження декількох блоків на горизонті з'являється блендер - заповітна мрія ігрових продуктів. Крім шипів на рухомих доріжках можуть лежати плоди-побратими, їх рекомендується підбирати для більш епічних скачок натовпом. Також вище часто можна побачити монети.

При попаданні в них можна отримати збільшення нарахованих очок за стрибок і інші переваги. Якщо не вдається приземлитися на потрібну поверхню - їжа падає в прірву і зливається з фоном, тому важливо аналізувати ризики перед тим, як цілитися в монети або підбирати колег. Між падінням і одиночним продовженням історії краще вибрати останнє.

Відмінні риси гри Food Jump !:

  • стрибки на висять в повітрі стрічки-поперечини;
  • шипи та інші неприємності на конвеєрних стрічках;
  • приєднання побратимів для колективних трюків;
  • набір монет, очок;
  • розблокування різних продуктів.

Досягнення певної кваліфікації в стрибках відкриває доступ до нових видів їжі (їх на полицях складу багато, але заблоковані затемнені і недоступні навіть для розпізнавання). Крім бананів можна вибрати апельсини, томати, кавуни, інші смачні плоди. Елементарне управління і зрозумілі умови миттєво затягують в гру. Однотонний фон завжди відповідає кольору основного персонажа, мінімалізм відтінків дозволяє сконцентруватися на трюках. Спробуйте розблокувати найбільше число героїв і поставити рекорди по підсумковим балам!


Реклама

завантажити Food Jump! 1.5 для LG L35

Нове в цій версії
- Performance improvements -
- Minor fixes -
Загальна інформація
версія 1.5 (1)
дата завантаження 2019-12-18 19:18
Розмір 27.01 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Усі додатки Mad Hook на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/15 12:31
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |