Battle Balls Royale
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Battle Balls Royale - це желейна стратегія, в якій потрібно збирати на арені невеликі кульки, набирати масу і брати участь в боях з жорстокими опонентами.

Користувач управляє невеликою круглим грудкою з желе. Цей персонаж відрізняється агресивним характером і потужним прагненням рости в усі сторони. Після вибору зовнішніх характеристик можна випускати підопічного на арену, де на нього чекають епічні бійки з представниками тієї ж раси. Стартові рівні дають можливість звикнути до геймплею, набратися досвіду. Пізніше виникне необхідність регулярного апгрейда героя для ведення боїв з більш сильними антагоністами. Також будуть дуже корисні додаткові навички, що дають перевагу в момент сутички.

Желейний куля повинна набирати вагу і ставати сильнішими. На арені розсипано багато кольорових куль, при зборі яких герой помітно збільшується в діаметрі. Елементи зростання чітко виділяються на похмурої сірої майданчику. Різноманітні боси і опоненти також мають яскраве забарвлення. Ще на майданчику можна знаходити зброю та інші потрібні предмети. Якщо після зміни габарит виникло бажання вдосконалити зовнішність кулі або дати йому більш ефектні аксесуари - сміливо експериментуйте, не відволікаючись від основних завдань. Таблиця лідерів виділяє кращих стратегів, які зуміли набрати більше балів в нетиповою обстановці, перемогти хитрих ворогів в нерівному бою.

Відмінні риси гри Battle Balls Royale:

  • гідний вибір зброї;
  • настройка зовнішності героя;
  • постійне збільшення розмірів персонажа;
  • битви з желейними противниками;
  • отримання нагород і нових умінь.

PvP-проект привертає нестандартної ідеєю і динамічністю. Завлекающего ефекту додає непогана візуалізація з темною однотонною локацією і великою кількістю різнокольорових персонажів. Регулювання зовнішнього вигляду, застосування багатьох видів зброї і оригінальні аксесуари дозволяють створити унікального героя, зробити його найбільше запам'ятався на майданчику. Своєчасна прокачування і продумана стратегія дають високі шанси на потрапляння в таблицю рейтингів. Заробіть репутацію головного монстра серед представників желейною раси!


Реклама

завантажити Battle Balls Royale 1.0.0 для LG L35

Нове в цій версії
- Personalizza il tuo blob da battaglia! Scegli tra centinaia di combinazioni di skin, armi e accessori.

- Ricompense giornaliere: accedi ogni giorno per guadagnare oggetti di gioco, tra cui personalizzazioni dei personaggi e monete!

- Sali di livello per sbloccare e combinare le abilità in base al tuo stile di battaglia, dalle palle di fuoco ai devastanti attacchi rotanti!

- Conquista oggetti di gioco, come le bombe, per aiutarti ad abbattere il nemico più in fretta. Boom!
Загальна інформація
версія 1.0.0 (3)
дата завантаження 2019-12-18 19:18
Розмір 62.15 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

MEDIA_CONTENT_CONTROL

MEDIA_CONTENT_CONTROL

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICECopy

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICECopy

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки Yodo1 Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/14 12:11
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |