Om Nom: Merge
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Om Nom: Merge це казуальна аркада для вашого андроїда в якій потрібно об'єднувати вихованців, які в свою чергу заробляють вам гроші, а чим вище рівень вихованця - тим більше грошей він заробляє. Але в цілому, суть того, що відбувається аналогічна гра Merge Plane, однак на цей раз відмінності йдуть в паралельному, а не негативному напрямку.

Підготували гру в студії ZeptoLab, що логічно, тому що саме вона ввела в ігрову індустрію милого монстра «Ам-Няма», який став основою шедевра Cut the Rope, причому повна версія гри вже давно поширюється абсолютно безкоштовно і змогла зібрати понад 100 мільйонів завантажень. Не обійшлося і без інших популярних ігор, наприклад CATS: Crash Arena Turbo Stars це теж їх проект, який зібрав понад 50 мільйонів, але не варто забувати і про інші ігри серії Cut the Rope (наприклад, другу частину) і деякі інші спроби, причому практично завжди успішні. Проте, загнати милого монстра в формат даної гри було дуже дивним рішенням ...


У нижній частині екрана буде розташоване поле, де з'являються вихованці (або монстри, кому як більше подобається), за принципом 2048 ви можете об'єднати два однакових і отримати одного нового, але на рівень вище, тут це називається еволюцією. Найкрутіший вихованець буде гратися і грати на галявині в верхній частині екрану з уже знайомим нам Ам-Нямом, а цей процес буде приносити нам гроші, на які можна купувати нових вихованців і продовжувати еволюціонувати. Думати, поспішати або бути уважним тут не обов'язково, програти-то неможливо ...


Особливості гри Om Nom: Merge на андроїд:

  • З'єднайте однакових вихованців і отримаєте вихованця краще
  • Поки ви спите - дохід йде у фоновому режимі
  • Зберіть колекцію унікальних героїв
  • Локації теж відкриваються у міру проходження
  • Ваш улюблений Ам-Ням теж має корисні навички

Недоліки гри:

  • Сумнівне розвиток франшизи, або це її завершення?
  • Реклама і покупки, як і в будь-якому безкоштовному проекті.

Підсумок: в теорії, гра Om Nom: Merge цілком здатна конкурувати з більшістю представників жанру, є свої сильні сторони і дуже популярна франшиза на місці фундаменту, але так чи цей формат буде цікавий справжнім шанувальникам?


Реклама

завантажити Om Nom: Merge 46.2.551 для LG L35

Загальна інформація
версія 46.2.551 (46)
дата завантаження 2020-07-13 15:06
Розмір 87.02 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки ZeptoLab на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/13 10:01
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |