VDV MATCH 3 RPG: ZOMBIES!
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра VDV MATCH 3 RPG: ZOMBIES! - це цікава головоломка, в якій загін здатний розстрілювати ходячих мерців після складання кількох оборонних щитів по три або більше в лінії.

На військовій базі гравець збирає команду для боротьби з нежиттю. Вибираються характеристики персонажів, їх екіпірування, зброя, а потім ставиться завдання про зачистку територій. У центрі екрана видно солдати, які вивчають нову локацію. Зомбовані антагоністи насуваються хвилями з верхньої зони до центру. На нижній половині екрану розташована головоломка, в 6 рядів. Переміщення різнокольорових щитів активує зброю, дозволяє йти в атаку. Додатково рекомендується брати з собою вихованця, який допомагає при форс-мажорів. Собака ненадовго приголомшує противника, дає тимчасову перевагу загону. Також відмінною підмогою може стати леопард, ведмідь, вовк, інші спеціально навчені тварини.

На кожному рівні належить знищити кілька хвиль супротивників. Спочатку вони знаходяться на значній дистанції, після серії пострілів наближаються і зупиняються ближче. Після їх зупинки можна продовжувати використовувати зброю. Самі воїни завжди знаходяться в центральній зоні і в моменти боїв стоять на місці. Успішні атаки дозволяють заробити більш потужна зброя і вдосконалення вмінь, отримати нові навички. Також доступна вербування новобранців з подальшим навчанням і впровадженням. Антагоністи бувають активними і натренованими, не варто допускати їх наближення впритул, щоб не відчути на собі розмаїття талантів ходячих мерців.

Відмінні риси головоломки:

  • апгрейд здібностей воїнів;
  • навчання солдатів;
  • бойові собаки, леопарди, вовки та інші помічники;
  • збір корисних предметів;
  • хитрі виверти ворогів.

Розробник ефектно поєднав ролевик з головоломкою. Від стратегії вирішення логічних завдань багато в чому залежить швидкість виконання місій, але перед виходом на локацію потрібно ретельно вивчити кожного підопічного, дізнатися його навички, підібрати зброю і зручну амуніцію. Непогана графіка і різноманітність майданчиків дозволяють захопитися ігровим процесом на тривалий час, а глибина налаштувань персонажів дає можливість скоординувати унікальну команду. Стати командиром кращого загону по знищенню зомбі!


Реклама

завантажити VDV MATCH 3 RPG: ZOMBIES! 1.7.008 для LG L35

Нове в цій версії
Here's some of the cool enhancements in this update:
+ Heroes who are revived during combat now wake up disguised so they won't immediately be detected by zombies .
+ Weapons are more effective against all zombies
+ Squad cost limits have been increased as your player levels up
+ New ZOMBIETRAP inventory item awaits, 4 traps added free!
+ Added translations for Русский, Deutsch, Français, Español, Português, Nederlands, Italiano, 한국어, 日本語, 中文.
+ Fixed daily bonus & several other bug fixes
Загальна інформація
версія 1.7.008 (708)
дата завантаження 2021-03-11 01:05
Розмір 119.85 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/11 10:02
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |