Chernobyl Hospital
4.6 (5)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Chernobyl Hospital - це цікава хоррор-бродилка, в якій потрібно бігти з занедбаної лікарні, уважно вивчаючи записки і підказки, відстежуючи показники дозиметра.

Пацієнт прокидається в темній палаті і відчуває страшну головний біль. Останнє його спогад - натовп, що біжить до виходу з лікарні. Поруч на тумбочці лежить дозиметр - основний допоміжний інструмент, який показує дані про рівень радіації в кожному конкретному місці. З приладом в руках персонаж починає свій шлях. Доведеться дослідити довгі коридори, спорожнілі кабінети з медичним обладнанням, палати з перевернутими ліжками.

Відчуття повного самотності триватиме недовго: моторошні звуки і мелькають тіні викликають страх стеження потойбічними силами. Від мумій і знівечених радіоактивним впливом тварин краще йти, інакше вони можуть напасти і скоротити кількість залишилися життів героя.

При огляді приміщень часто можна наштовхнутися на звіти про померлих, зниклих, що зійшли з розуму. Детальна інформація з датами та іншими подробицями допоможе зрозуміти суть що відбулася раніше, а також знайти вихід з урахуванням поточних обставин. Для пошуку додаткових даних потрібно шукати інші предмети, що дозволяють скласти уривки подій в цілісний сюжет. Цифри на дозиметрі постійно змінюються, при занадто високу радіацію прилад починає пищати, щоб повідомити користувача про необхідність терміново змінити локацію.

Відмінні риси гри Chernobyl Hospital:

  • порожні палати, коридори, кабінети;
  • нападу невідомих створінь;
  • перевернута меблі і криваві сліди;
  • складання сюжетної лінії з підказок;
  • кілька життів для продовження всіх подій.

Розробники ретельно продумали карту, подбали про цікаве розвитку історії та великих обсягах корисних даних у звітах. Гравець зможе по днях відновити хронологію подій, дізнатися великі таємниці. Звуковий супровід відмінне, переляк може викликати навіть банальний скрип дверей. Закадровий мелодія змінюється в залежності від успіхів персонажа і зміни ситуації щодо різних небезпек. Кров, бруд і відсутність якісного освітлення сприяють формуванню похмурої атмосфери. Постарайтеся залишитися в живих і вирватися на свободу!


Реклама

завантажити Chernobyl Hospital 0.4 для LG L35

Нове в цій версії
lighting problems fixed
Загальна інформація
версія 0.4 (4)
дата завантаження 2019-12-18 19:20
Розмір 74.37 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

SET_ALARM

SET_ALARM

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

Усі додатки Bublik Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
4.55★ 91%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/10 12:35
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |