Pavo Collection
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Pavo Collection - це казуальний проект в стилі 3 в ряд, де симпатичних інопланетян потрібно рятувати від бід, досліджувати кімнати і знаходити цінні предмети.

Помаранчевий Керлі і фіолетовий Піка випадково опинилися в величезному старому будинку. Персонажі не планували потрапити в цю будівлю, в це місто або на цю планету, але за збігом обставин опинилися тут. Гравцю необхідно зайнятися порятунком героїв та їхніх друзів. Досліджуйте кожен потаємний кут будинку, знаходите цікаві предмети. Змінюйте ігрову карту шляхом поділу та подальшого зіставлення частин в іншому порядку. Кожен клаптик карти повинен бути ретельно перевірений. Також належить з'ясувати, чому невинне мило могло стати точкою спотикання між нашою планетою і чужий.

В процесі гри також пропонується багато задачок формату три в ряд, де об'єднання схожих елементів веде до їх зникнення і появи нових. Ще на клітинних ділянках будуть бомби, які очищають значну частину поля під час вибуху. А ракети при об'єднанні відлітають за межі огляду. Сортуйте предмети так, щоб вони пропадали в більшій кількості. Між головоломками відбувається повернення в будинок, з якого почалася історія. Зароблені бонуси допоможуть вирішити проблеми наляканих прибульців, дадуть їм додаткові переваги.

Відмінні риси Pavo Collection:

  • прикольна сюжетна лінія;
  • яскраве графічне оформлення;
  • цікаві рівні з сюрпризами;
  • милі герої;
  • пошук предметів в старому будинку.

Мультиплікаційний стиль і деталізована графіка дозволяють насолодитися строкатою картинкою на екрані. Відмінний звуковий супровід і закадрові мелодії неодмінно піднімають настрій, викликають бажання пограти довше. У кімнатах будинку присутні реліквії, предмети мистецтва, багато різних містичних елементів. У проекті відмінно поєдналися жанри пошуку і логічних задач. Не пропустіть можливість насолодитися забавним сюжетом, допомогти прибульцям, потренувати мозок і розібратися з проклятим милом, яке сильно турбує героїв.


Реклама

завантажити Pavo Collection 1.0.5 для LG L35

Нове в цій версії
Newest released candy matching and hidden objects collecting game - Pavo Collection is now officially in the air! Please check out some new and relaxing gameplays in your free time!

Features:
1. More devices adjustment.
2. Certain bugs fixed.
3. Gameplay improvement.
4. More levels added.

Version 1.0.5
Загальна інформація
версія 1.0.5 (6)
дата завантаження 2019-12-17 19:16
Розмір 92.06 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
REAL_GET_TASKS

REAL_GET_TASKS

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

BILLING

BILLING

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/10 10:04
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |