Butchero
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Butchero - це цікавий екшен, в якому має бути бродити по небезпечним світів, знищувати монстрів в лісах і печерах, користуватися унікальними здібностями для виживання.

Різноманіття світів виявилося в небезпеці через активної діяльності чудовиськ. Вони захоплюють численні майданчики, а після прагнуть знищити кожного прийшов на незаконно присвоєну територію. Передбачається, що підопічний гравця буде єдиним, хто зуміє протистояти антагоністів. Це остання надія, інших антагоністи вже встигли або вбити, або залякати. Огляд зверху дозволяє бачити всю ширину прямокутних майданчиків, оцінювати ризики на ближніх дистанціях.

На локації присутні кілька ворожих особин, в кожному світі вони намагаються вбити непрошеного гостя особливим способом (метання смертельних куль, отруйні бризки, інше). Вороги розставили багато пасток і встановили солідний захист в вигляді барикад, тому протистояти їм буде складно, тим більше сцена занадто довга, щоб оглянути її повністю, кілька антагоністів може перебувати за межами кута огляду. На перших етапах противники нерухомі, але пізніше вони активно переміщаються по всьому периметру і навіть розмножуються прямо на полі бою, тому швидкість знищення чудовиськ дуже важлива. Після знищення всієї нечисті на майданчику необхідно обережно обійти пастки і дійти до дверей, яка провіщає вихід в новий світ.

Відмінні риси гри Butchero:

  • оригінальні світи і десятки пасток;
  • неординарні противники;
  • вибір навичок з кількох варіантів;
  • комбінування набутих умінь;
  • відмінна екіпірування.

Персонажу в міру проходження гри даються вміння і зброю на вибір, їх можна комбінувати для удосконалення методик нападу і захисту. Широкі можливості вибору екіпіровки дозволяють знайти оптимальну амуніцію в залежності від стилю ведення бойових дій.

Розробники включили фантазію і зробили барвисті рівні, які оформленням кардинально відрізняються один від одного. З лісу можна раптово перейти в підземеллі, напівтемрява може змінитися сліпучим сонцем. Противники також змінюються, кожен раз доводиться міняти тактику і швидко пристосовуватися заради подальшого виживання. Цей екшен з інтуїтивним управлінням гарантує різноманітність ризиків і емоцій!


Реклама

завантажити Butchero 7.6.00 для LG L35

Нове в цій версії
– Added new chapter: Withering Desert!
– Tweaked difficulty and rewards for the previous chapters
Загальна інформація
версія 7.6.00 (7600)
дата завантаження 2021-07-03 02:21
Розмір 122.23 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/09 09:54
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |