Zombie Blast Crew
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Zombie Blast Crew це зомбі-екшен для вашого андроїда в якому ви станете лідером команди мисливців, яка вирішила своїми силами зачистити місто від страшних монстрів, що пожирають людську плоть.

Підготували гру у великій і досить відомої студії Vivid Games SA, яку ви можете знати по таким проектам як Real Boxing, Gravity Rider і деяким іншим. Зазвичай питань до їх «творчості» не виникає, так вийшло і з новинкою, гра продумана і виразно повинна зацікавити фанатів жанру.

Сюжет гри не говорить про те який рік на дворі, але судячи по оточенню мова піде про наші дні. Апокаліпсис трапився 11 місяців тому, за цей час ті, хто зміг вижити навчилися ховатися і добувати найнеобхідніше, але ще не вирішили як жити далі. Події розгортатимуться в невеликому містечку, де група тих, що вижили так і не дочекалася армію або героя, який їх би звільнив, тому вирішила взяти справу в свої руки і почала винищувати ходячих мерців під контролем нового лідера, яким ви і повинні стати.

Якогось окремого героя у вас не буде, управляти доведеться самими різними персонажами, кожен з яких підійде до тієї чи іншої задачі, десь доведеться полювати і вистежувати ворогів, десь розібратися з натовпом противників, десь провести розвідку і добути корисну інформацію. Але при люом розкладі мета одна - знижувати популяцію ходячих і налагоджувати поточну життя групи.

Планування і підбір зброї - ось основи, розібравшись в яких ви зможете впоратися з будь-яким завданням.


Особливості гри Zombie Blast Crew на андроїд:

  • Боріться із зомбі в ролі різних персонажів
  • Виживайте і виконуйте завдання
  • Продумайте найбільш підходящу тактику
  • Досліджуйте місто, кожна місія - нова локація
  • Збирайте екіпіровку і ресурси, тут все може стати в нагоді

Недоліки гри:

  • Завдання досить одноманітні, ви налічите виду 3 ... може 4
  • Реклами багато і вона нав'язлива
  • Покупки теж присутні, але не обов'язкові

Підсумок: гра Zombie Blast Crew це відмінний представник свого жанру, особливо якщо розробники переглянуть політику з рекламою, зараз вона дійсно заважає.


Реклама

завантажити Zombie Blast Crew 2.4.0 для LG L35

Нове в цій версії
It's time for "A new beginning" update. Discover new zones to explore and secrets to find! Zombies are now out of the city. Your job is to take them down, secure the areas and find hidden chests filled with much needed supplies.
The new survivor: Buster and his energy canon will help you with that so we are assigning him to your squad. Now go clean that up.
Загальна інформація
версія 2.4.0 (132)
дата завантаження 2020-07-13 15:06
Розмір 57.84 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/07 12:33
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |