Remember
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Remember: A Horror Adventure Puzzle Game - це пригодницький фільм жахів, в якому потрібно з'ясувати причини потрапляння персонажа в морг і подальшого його пробудження.

Герой прокинувся і відразу злякався: обстановка моргу не віщує позитивних подій. Тут хочеться згадати про все, що відбувалося раніше, але пам'ять повністю стерта, спроби встановити власну особистість провалилися. Залишається тільки досліджувати численні приміщення будівлі і розбиратися по ходу ситуації. Кожна кімната має на увазі виконання певного спектру завдань. Приготуйтеся використовувати логіку і кмітливість, не забувайте про спритності пальців і швидкості прийняття рішень.

Монотонні кольору і сталість жахливої ​​атмосфери в схожих проектах може викликати звикання у гравця. Через певний час страх зникає. Тут часта зміна контрастів виключає звикання до тла. Іноді кімнати здаються умиротворення, спокійна музика і проста обстановка викликають бажання розслабитися і зробити чергове завдання без найменшого напруження. Але помилка або незначна помилка миттєво змінюють атмосферу. Прискорене дихання підопічного, темні зображення з кривавими плямами і різка зміна музики змушують боятися, постійно оглядатися. У такі моменти легко забути про головоломці, при вирішенні якої ситуація кардинально змінилася.

Відмінні риси похмурої головоломки:

  • амнезія персонажа, класика жанру;
  • огляд темних і страшних приміщень;
  • дрібні підказки, зачіпки;
  • пошук відповідей на головні питання;
  • суміш страху і цікавості.

У геймплеї передбачено багато підказок, щоб в моменти паніки допомогти герою вийти з глухого кута. Тривимірне графічне оформлення і чудове звуковий супровід створюють необхідні образи в свідомості гравця. У морзі є чисті світлі кімнати без трупів і крові, але похмурого значно більше. Потрібно розібратися, навіщо персонаж опинився в настільки неприємному місці, як звідси вибратися і що за місію потрібно виконати заради виживання серед небіжчиків. Більше сотні завдань гарантують гостроту відчуттів!


Реклама

завантажити Remember 132.1 для LG L35

Нове в цій версії
- New ending! Extended gameplay and story.
- Italian translations!
- Improved visibility of troublesome objects
- Doubled time for book puzzle (1 minute to complete)
Загальна інформація
версія 132.1 (132)
дата завантаження 2021-03-11 01:04
Розмір 100.78 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

SET_ALARM

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки inDgenious на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/06 10:12
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |