GRID Autosport
2.4 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра GRID Autosport це гонки для вашого андроїда і ми готові сміливо заявити, що на даний момент це найкращі гонки, які можна встановити. За гроші. За умови, що у вас потужний смартфон, дуже потужний ...

Підготували гру в студії Feral Interactive, яка є розробником гри, нарівні з Codemasters, але тільки на цей раз саме вона відповідає за перенесення гри з ПК на андроїд і iOS. Подія, насправді, дуже важливе, тому що раніше подібних ситуацій ще не траплялося і ми розповімо про що саме йде мова.


Крутих гонок на андроїд досить багато, ось тільки вони або створювалися для мобільних платформ, що передбачає ряд своїх обмежень, або переносилися з ПК як і в цьому випадку, але практично завжди це стосувалося аркадних гонок, а сьогодні перед вами повноцінний симулятор! В оригіналі гра з'явилася в 2014 році і досить швидко зайняла почесне місце десь на вершинах гоночного Олімпу, разом з кращими і іменитими проектами тих років. Було багато доповнень і всі вони представлені на андроїд без необхідності купувати їх окремо. Однак, саму гри купити доведеться і цінник досить високий - 10 євро! Само собою, це не порівняти з цінниками за ігри на консолі або навіть ПК, але для андроїда цифра значна.

Так чи інакше, за ці гроші ви отримаєте відмінну фізику, безліч автомобілів і трас, можливості тюнінга і графіку рівня консолей тих років. Хто ще може похвалитися чимось подібним?


Особливості гри GRID Autosport на андроїд:

  • Сто машин, з огляду на всі додатки, які виходили до гри
  • Сто трас, які варто вивчити, якщо хочете поставити рекорд
  • Приголомшлива графіка і фізика
  • Управління можна налаштовувати, щоб вам було зручніше
  • Кілька режимів гри, є все необхідне
  • Рівень складності теж налаштовується, так що, підійде всім

Недоліки гри:

  • Високий цінник, нехай і виправданий
  • Високі системні вимоги і всього 26 офіційно заявлених телефонів, на яких гра точно буде працювати ...

Підсумок: цілком можливо, що гра GRID Autosport не стане дуже популярною і не зможе витримати конкуренцію безкоштовних проектів, проте, конкурентам варто задуматися, тому що наступний подібний проект може виявитися ще краще і вже безкоштовним ...


Реклама

GRID Autosport для LG L35

Рейтинг:

(4)
2.35★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/03 12:00
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |