Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery
4.1 (4)

Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery це жахи для андроїда, які стануть не самим логічним, але все ж продовженням однойменної серії ігор, які раніше були дуже популярними, але про це трохи пізніше.

Підготували гру в студії Illumix Inc., для якої дана гра перша на андроїд, так як розробникам знадобився новий погляд і свіжі ідеї, які в повній мірі тут були реалізовані. Взагалі дана франшиза досить активно втрачала своїх шанувальників, перша частина серії була цікава через незвичайного формату, навіть за умови того що всі частини були платними, то перша зібрала більше мільйона завантажень, потім популярність впала в два рази, потім ще в п'ять .. . тому, четверта частина була заявлена ​​як остання. Ночей в назві хоч і п'ять, але частин гри було вирішено зробити лише чотири, що хоч і не логічно, але все ж економічно було необхідно. Однак, технології прийшли на допомогу, а там і гроші на виробництво під'їхали.


Основна суть п'ятої частини в тому, що тепер це жахи в доповненої реальності ... А це, повірте, в рази страшніше того що можна було спостерігати раніше. Скрімер залишилися, але тепер вони будуть вилазити з ваших шаф і через ваших дверей, так що, людям зі слабкими нервами краще утриматися, інакше ви не зможете перебувати в своїх оселях після гри.

Ідея ж досить проста - ваш андроїд використовує камеру, через яку ви будете бачити своє звичне оточення, коридор, кімнату, кухню і так далі, а ось уже ігровий процес домальовує туди все інше, в тому числі і монстрів ... У цілому, досить цікаво! До речі, на цей раз завантажити гру ви можете безкоштовно, але повна версія обійдеться в кілька доларів, але рішення про її покупку можна сміливо прийняти після тест-драйву.


Особливості гри Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery на андроїд:

  • Майбутнє вже настало і воно перед вами, використовуйте доповнену реальність для нових відчуттів!
  • Аніматроніка, як і в минулих частинах не упустять можливості напасти на вас
  • Ресурси все ще обмежені, так що, користуйтеся з розумом
  • Зберіть колекцію зі всіляких елементів
  • Таблиця з лідерами і можливість атакувати ваших друзів

Недоліки гри:

  • Вразливим дійсно не варто на це дивитися.
  • Повна версія гри - платна, проте, в повній і пробної версіях немає реклами.

Підсумок: поки популярність гри Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery не сильно обнадіює, але тут накладаються і високі вимоги до заліза, так що, швидше за все, це вже точно остання гра серії;)


Реклама

завантажити Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery 14.6.0 для LG L35

Нове в цій версії
▶ Bug fixes and optimizations
Загальна інформація
версія 14.6.0 (4039)
дата завантаження 2021-09-15 14:19
Розмір 161.51 MB
Український немає
вимоги
андроїд 7.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки Illumix Inc. на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.08★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/03 09:57
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |