SPACE WAR: IDLE CLICKER
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра SPACE WAR: IDLE CLICKER - це казуальний клікер, в якому потрібно рятувати всесвіт від навали напівмеханічний істот, хвилями підходять до лінії фронту, при цьому, розробники обернули в формат саме космічних битв, що виглядає досить цікаво.

Перед стартом користувач дізнається історію про те, що на кількох планетах з'явилися незвичайні антагоністи. Вони організували захоплення територій і почали придивлятися до наступних планет. Все космічний простір виявилося в небезпеці. Довелося оперативно створювати армію захисту неосяжної зони. Сміливців виявилося багато, гравець з'являється як новий воїн, тільки що прийшов на передову. Необхідно активно стріляти в противників, які підходять до умовної межі, і допомагати соратникам очищати поле бою від частково механізованих персонажів.

На кожному рівні буде 10 ворожих хвиль, правда чисельність солдатів в хвилі буде збільшуватися з переходом на більш складні рівні. Знищення ворога приносить золоті монети, успішний боєць отримує право створити свою команду опору, набрати солдатів зі списку доступних соратників. Ці персонажі мають зброєю і навіть піддаються апгрейду, але основну частину місії доведеться виконувати самостійно. Завершальним етапом битви на майданчику буде протистояння величезному босові з могутнього броньового системою. Якщо його вдається перемогти, користувач отримує повідомлення про повне очищення зони і перехід на наступне поле бою.

Відмінні риси гри SPACE WAR:

  • численні хвилі антагоністів;
  • помічники з додатковим зброєю;
  • розблокування локацій і планет;
  • набір підсилень, бонусів, реліквій;
  • боси величезних розмірів.

Простий сюжет, зрозумілі цілі і легкість управління роблять казуалки привабливою для гравців. Щоб постійні обстріли НЕ навіяли нудьгу від однотипності відбувається, розробники додали противників різних форм і забарвлень. Космічні кораблі босів наводять жах і змушують сконцентруватися. Різноманітні бонуси і таємничі камені відкривають можливості для унікальних пригод, можна навіть влаштувати подорож в часі. Якісний звуковий супровід відмінно вписується в історію боротьби за всесвіт. На ігровому фронті вже зачекалися нового героя!


Реклама

завантажити SPACE WAR: IDLE CLICKER 1.1.8 для LG L35

Нове в цій версії
minor bug fixes
Загальна інформація
версія 1.1.8 (35)
дата завантаження 2020-09-12 11:48
Розмір 34.37 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки Super Shock на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/12/01 12:34
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |