Merge Zombie: idle RPG
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Merge Zombie: idle RPG - це прикольний клікер, в якому потрібно створювати нові види зомбі шляхом злиття існуючих, при цьому вам ще потрібно зупинити постійно атакуючу орду супротивників.

Спочатку події відбуваються тільки у верхній частині екрану, кілька зомбованих персонажів протистоїть нечисті з аналогічним рівнем адекватності. За зовнішніми ознаками різноманітність героїв є в обох групах. Б'ються створення автоматично, можна поспостерігати і проаналізувати ситуацію. Кількість ворогів зростає, у підопічних гравця стає менше сил. У цей момент відкривається основна зона активності користувача - порожня лабораторія з залізними стінами. Там потрібно з'єднувати персонажів, щоб отримати більш грізного воїна. При суміщенні обов'язково збільшуються розміри солдата, збільшується його міць, посилюються захисні навички.

За діями молодого вченого уважно спостерігає старих професор. Він дає уточнення по ситуації, розповідає про цілі, описує варіанти розвитку сюжету. Також старий не втомлюється захоплюватися своїм учнем, віртуозно створює нових тварин. З лабораторії бійці миттєво переходять у верхню зону екрану, де кривава бійня в самому розпалі. Чим довше вдається протистояти антагоністів, тим більше доповнень може застосовувати вчений. Перелік героїв поповнюється, кожного можна вдосконалювати перед злиттям.

Відмінні риси гри Merge Zombie:

  • боротьба різних видів ходячих мерців;
  • лабораторія для експериментів і дослідів;
  • злиття, трансформація в найсильніших персонажів;
  • зустрічі з босами і нескінченні рейди;
  • науковий підхід до створення команди.

Прості завдання дозволяють відпочити від рутини і без напруги поспостерігати за битвою між групами кровожерливих зомбі. Правда швидкість появи нових бійців в строю безпосередньо впливає на період виживання колективу, необхідно організувати постійне підживлення сил. Герої використовують різні інструменти, відрізняються поведінкою, але вони єдині в бажанні подолати ворожий загін. Хороший музичний фон допомагає налаштуватися на продуктивну роботу в лабораторії. Доведіть професору свою майстерність!


Реклама

завантажити Merge Zombie: idle RPG 1.3.8 для LG L35

Нове в цій версії
Bug fix and improvements
Загальна інформація
версія 1.3.8 (61)
дата завантаження 2019-12-17 19:22
Розмір 83.34 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

визначати об’єм пам’яті програми

Дозволяє програмі отримувати її код, дані та розміри кеш-пам’яті

Усі додатки 101 games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/29 12:11
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |