Terminator: Dark Fate
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Terminator: Dark Fate - це яскрава стратегія, в якій потрібно боротися з роботами і монстрами, об'єднуватися з іншими користувачами для повернення ресурсів і відродження людства.

За сюжетом через двадцять з гаком років машини незрозумілого походження захоплять планету, безцеремонно знищать людський рід. Одиниці, що вижили повинні об'єднуватися в групи, щоб збільшити шанси перемогти ворогів з чужої цивілізації. Гравцеві належить очолити один із загонів опору, звести захисну базу, набрати армію з декількох десятків видів військ і повести солдат на найважливішу з битв. Апгрейд здібностей, дослідження і застосування ексклюзивних технологій доступні для найактивніших і продуктивних армій. Удосконалювати бойову тактику допоможуть бонуси і ресурси.

Ворожі створення заполонили планету, навіть найсильніший стратег буде слабким противником для роботів. Потрібно створювати альянси з реальними гравцями, формувати спільну стратегію, допомагати однодумцям покращувати і розширювати бази. Значні розміри земель альянсу дозволять розблокувати шикарні елементи, вивести стратегію на новий рівень. Мірятися силами з іншими базами теж можна, керівник кращого війська отримує особливі привілеї. Якщо в секторі вдасться позбутися від ворогів і гарантувати безпеку всіх людей на території, то легенди про геніального воєначальника розлетяться по віртуальному світу миттєво.

Відмінні риси гри Terminator: Dark Fate:

  • більше 30 різновидів військових підрозділів;
  • десятки будівель для кращої бази;
  • розблокування ресурсів і навичок;
  • участь в альянсах;
  • призи за завоювання територій.

Проект створений за мотивами однойменного бойовика, в ньому аналогічна сюжетна лінія, багато відомих шанувальникам персонажів. Висока мета і різноманітність завдань захоплюють справжніх стратегів з перших хвилин. Симпатична графіка в поєднанні з непоганим звуковим оформленням гарантують занурення в фантастичну середу близького і небезпечного майбутнього. Взаємодія з гравцями дає додаткові емоції, спілкування робить боротьбу за людство більш реалістичною. Примусьте роботів відмовитися від ідеї владарювання на нашій планеті!


Реклама

завантажити Terminator: Dark Fate 1.2.20 для LG L35

Нове в цій версії
1. Added super daily login rewards.
2. Added commander base camp functionality.
3. Bug fixes and performance optimization.
Загальна інформація
версія 1.2.20 (18)
дата завантаження 2021-08-03 04:56
Розмір 36.88 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/28 10:36
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |