Dark Domain
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Dark Domain - це фентезі-ролевик, в якому можна формувати гільдію і атакувати армії інших користувачів, або закохуватися, насолоджуватися позитивними емоціями, жити мирним життям.

Гравцеві належить вибрати героя, що володіє певними вміннями. Варіантів багато персонажі промальовані детально можна приміряти різні ролі і зупинитися на більш придатною, серед воїнів і захисників обов'язково знайдеться хтось особливий. Родзинкою стає дві кардинально відрізняються сюжетні лінії. Воїни в складі армії йдуть на криваві битви, трощать володіння супротивників, завойовують чужі землі. Важливо постійно зміцнювати охорону власних замків і стежити, щоб противник не підійшов з тилу. З однодумцями можна об'єднуватися, формувати стратегії, сильні особистості можуть очолити гільдію. Онлайн-режим додає подіям нових відчуттів.

Якщо душа забажає спокою, можна вибрати собі партнера з будь-якого куточка планети, вступити в віртуальні відносини. Коли закоханість переросте в більш сильне почуття, рекомендується влаштувати церемонію одруження, запросити онлайн-друзів і родичів. У сімейному союзі можуть з'явитися діти, подружжя стане прикладом для наслідування. Не забувайте про своє високе статус, намагайтеся зберігати авторитет у підданих і городян.

Відмінні риси гри Dark Domain:

  • персонажі з унікальними навичками;
  • різні сюжетні лінії;
  • створення армії, участь в глобальних війнах;
  • PvP-арена для бойових дій;
  • закоханість, створення сім'ї з гідною репутацією.

Графічне оформлення проекту заслуговує захоплення, крім деталізації кожного героя дивують оригінальні локації. У фантастичному світі доведеться побувати в шикарних замках і похмурих підземеллях, ходити по таємничим лісах і закритим містах.

Постійні апгрейди, нові скіли, бонуси дають безмежні можливості для вдосконалення. Нагороди та секретна зброя дають додаткову перевагу перед антагоністами. Спробуйте різні комбінації навичок, створіть стратегію, при якій опонент не зможе передбачити ваших дій і починайте захоплюючу пригоду. Сімейне життя також гарантує ненудне проведення часу, відсутність кривавих битв компенсується емоційними сплесками іншого характеру.


Реклама

завантажити Dark Domain 8.0 для LG L35

Загальна інформація
версія 8.0 (8)
дата завантаження 2019-10-17 11:47
Розмір 48.18 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

записувати аудіо

записувати аудіо

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

INSTALL_PACKAGES

INSTALL_PACKAGES

INJECT_EVENT

INJECT_EVENT

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

RESTART_PACKAGES

RESTART_PACKAGES

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/23 10:07
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |