Plunder3
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Plunder3 - це космічна аркада, в якій належить будувати свій флот, боротися з противниками в незвичайній обстановці, виконувати місії заради досягнення глобальних цілей.

У космічному просторі багато загроз і небезпек, але сміливці з секретної організації не бояться ризикувати і постійно вплутуються в дивні історії. Справа відбувається в недалекому майбутньому, проте технологічний прогрес помітний дуже явно. Гравцю необхідно побудувати свій корабель, використовуючи в якості основи один з багатьох шаблонів літального апарату. Широкий вибір доповнень, різні механізми і можливість самостійно знаходити всякі технічні фішки дозволяють створити дійсно унікальну машину.

Експедиція має на увазі виконання численних локальних завдань і глобальних місій. Вагому частину часу буде займати боротьба з ворожими кораблями. Сили рівні не завжди, перемагати доведеться за допомогою хитрої стратегії, прораховуючи доступні варіанти дій. У покрокових боях зручно прораховувати можливі ходи у противника, однак передбачуваністю опоненти не відрізняються. Іноді доводиться завершувати чужі місії, якщо попередники реалізували задумане тільки частково. При постійному зростанні можна заробити авторитет, створити цілий флот і претендувати на пануючі позиції в масштабах галактики.

Відмінні риси гри Plunder3:

  • будівництво космічного транспорту;
  • застосування інноваційних технологій;
  • боротьба з міжгалактичними ворогами;
  • складні місії;
  • вивчення далеких територій.

Розробник зробив симпатичне графічне оформлення, за стилем відповідне тематиці подорожей в космосі. Містична музика за кадром відмінно доповнює історію. Радує різноманіття доступних космічних кораблів, призи і бонуси за успіхи. Крім бойових дій цікаві події будуть відбуватися в процесі дослідження доступних територій і розширення володінь. Керівники будуть давати багато корисної інформації, текстові підказки і вказівки часто допомагають в ухваленні рішення. Експедиція віщує приголомшливі відкриття високу насиченість подіями. Стартуйте негайно!


Реклама

Plunder3 для LG L35

Усі додатки Xenoplay на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/22 12:04
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |