Lazy Fish - Addictive Jumping Casual Game
0 (0)

Lazy Fish - Addictive Jumping Casual Game

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Lazy Fish - Addictive Jumping Casual Game - це підводний аркада, в якій потрібно прицілюватися і стрибати з одного ящика в іншій, вибираючи підходящі моменти для маневрування.

Історія починається з закоханості головного героя. Він хотів створити сім'ю з однієї симпатичної рибою, мріяв про милих мальків. Кохана раптово кинула персонажа, залишила лаконічну записку і попливла. Пов'язані з розставанням переживання відійшли на другий план, коли підопічний гравця побачив приміщення з великою кількістю коробок з водою. У багатьох були яйця риб, які явно потребують їхнього інкубації. Перспектива статусу батька-одинака здалася привабливою.

Тепер потрібно здійснювати швидкі і точні стрибки в запропоновані ємності, збирати ікринки, монети, бали і інші корисні елементи. Головне - не промахнутися, падіння на підлогу буде приводом почати заново, як і потрапляння на нестійку конструкцію з малим об'ємом води. У підводному світі картонні ящики значно надійніше скляних мисок. Перші стійко стоять на підлозі, другі - хитаються на дивних опорах з лего або ще чимось. Зібрані монети дають можливість купувати смішні аксесуари і наряди, прикрашати оселю і робити його апгрейд.

Відмінні риси гри Lazy Fish:

  • стрибки з різних ємностей з водою;
  • відображення траєкторії руху;
  • збір ікри, розведення нових видів риб;
  • створення щасливої ​​родини;
  • прикраси та аксесуари.

Інкубація знайдених яєць, догляд за дітьми, розведення нових порід мальків захоплюють надовго, але основним заняттям залишаються стрибки. Кожен оцінюється індивідуально, поділяються поняття ідеального і прийнятного приземлення. Елементарний принцип управління допомагає швидко звикнути до геймплею, але виконати поставлені завдання буде складно. Перед відштовхуванням від поверхні промальовується слабкий пунктир траєкторії польоту, потрібно відпустити палець від екрану в той момент, коли потрапляння в наступну точку призначення більш імовірно.

Розробник створив багато фішок, щоб різноманітити ігровий процес. Півсотні регулювань для персонажа, аксесуарів та інших дрібниць гарантовано піднімуть настрій, дозволять створити свою яскраву історію про активний і багатодітному таткові в глибинах невідомого водоймища.


Реклама

Lazy Fish - Addictive Jumping Casual Game для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/22 10:02
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |