Fortune Fight
1.4 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Fortune Fight - це настільний проект, в якому розвиток сценарію залежить від вибору карт. Вступайте в бій з іншими гравцями, створюйте неповторну тактику і перемагайте!

Користувач кидає кістки і відповідно до випала цифрою рухає персонажа на певну кількість клітин. Майданчик розграфлена нестандартним чином, кожна клітина фігурного поля має свої підтексти, потрібно визначитися, куди вигідніше рухати фігури. Поведінка опонента багато в чому залежить від прийомів гравця, необхідно прогнозувати можливі реакції на ті чи інші дії. Уміння вести хорошу тактику може стати вирішальним фактором у боротьбі.

Перед стартом користувачеві пропонується коротка тестова сутичка з детальною інструкцією і описом кожної події. Коли стиль геймплея стає зрозумілий, новачка вітають із завершенням пробного раунду і пропонують перейти до ігор зі справжніми супротивниками.

Карти вибираються користувачем завчасно з доступних варіантів, всього є більше сотні героїв, але для кожного етапу число бійців обмежена. Є особливі герої з унікальними навичками, вони по силі впливу значно перевершують прості фігури. Також досвідчені гравці можуть розблокувати удосконалення здібностей для конкретних героїв. Але все підготовчі процеси виявляться безглуздими, якщо не аналізувати уважно те, що відбувається на полі бою.

Відмінні риси гри Fortune Fight:

  • більше сотні різноманітних карт;
  • чудові навички особливих персонажів;
  • поліпшення бійців для отримання переваги;
  • бої з приятелями в реальному часі;
  • колекціонування призів, захоплення нових клітин.

У проекті відмінно поєднуються карткові мотиви і настільна гра. Непогана графіка, продумана система мотивації та апгрейдів, позитивний настрій від сукупності всіх елементів геймплея явно додають розробникам плюсів в карму. Суміш жанрів вийшла гідною, головне вибирати найбільш ефективні прийоми, щоб змусити противника швидше розоритися. Не робіть ставки виключно на удачу, аналізуйте перспективи кожного ходу, і тоді перемога обов'язково стане вашою постійною супутницею!


Реклама

Fortune Fight для LG L35

Рейтинг:

(4)
1.4★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/20 10:26
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |