Combat Kings
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Combat Kings - це футуристичний екшен-файтинг, в якому потрібно боротися з озброєними роботами і нарешті зупинити безперервний процес захоплення територій бездушними істотами.

У близькому майбутньому виконання більшості типових завдань було автоматизовано, за стандартні дії стали відповідати звичайні машини. Одного разу вони вийшли з-під контролю, почали чинити свавілля, створили план по захопленню нікого міста. Про наявність помічників з інших планет історія замовчує. Зараз важливо повернути агресивні створення в початковий стан -Зробити їх купою цінного металу. Подібну місію готові на себе взяти кращі в світі борці з роботами. Пара героїв вміє битися з залізними противниками як на відстані за допомогою спеціальної зброї, так і на малій дистанції, із застосуванням різних бойових тактик.

Гравець управляє двома героями і може перемикатися між ними прямо в момент бою. Розробник пропонує проходження повноцінної кампанії з можливістю удосконалювати здібності і зброю, міць ворогів також буде посилюватися у міру набору досвіду і проходження різних етапів. У грі потрібно йти вперед і трощити всіх, хто рухається назустріч. Роботи можуть йти, повзти і навіть летіти по повітрю. Здалеку рекомендується розстрілювати антагоністів, а потім добивати вручну, застосовуючи будь-які комбінації рухів. Чи стане доречним формування власного стилю опору противникам, можна вдосконалювати вибрані навички та доводити до ідеалу тактичні махінації.

Відмінні риси гри Combat Kings:

  • битви з механізованими істотами;
  • рукопашний бій, застосування зброї;
  • апгрейд навичок вашого персонажа;
  • заміна персонажів під час бою;
  • комбінування різних видів ударів.

Проект може похвалитися інтуїтивними принципами управління і докладним інструктажем, після якого кращі борці з роботами зможуть ідеально виконувати свою роботу. З появою досвіду і заробітком бонусів відкриється доступ до нових фішках, проти яких не зможуть встояти навіть дуже потужні антагоністи. Шанувальникам короткочасних історій присвячені міні ігри, що дозволяють ненадовго відволіктися і зануритися в улюблений геймплей. Не залишайте шансів збунтувався купах металу!


Реклама

Combat Kings для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/19 10:35
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |