Swift Knight
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Swift Knight - це симпатичний екшен, в якому лицар мріє врятувати даму серця і біжить від дракона, поставленого охороняти полонянку і запобігати її спілкування з ким-небудь.

Вусатий воїн в шоломі жваво починає подорож по темній печері. У правій руці він тримає факел, щоб висвітлити собі дорогу, в лівій щит, іноді рятує від дрібних пошкоджень. Дракон стояв біля входу в печеру, відважному герою вдалося проскочити повз величезного зеленого охоронця, але тепер це зелене створення розлютило і наздоганяє непрошеного гостя. Чудовисько зникає з поля зору оперативно, якщо не втрачати темп руху. Коли доводиться затриматися, або чергова перешкода стає складною для подолання - велика ящірка обов'язково користується моментом і з'їдає воїна, залишивши на екрані криваві сліди.

Асортимент рослин, рифів рухомих механізмів і хитрих перешкод не дає звикнути або пристосуватися певного виду небезпек. Є підйомник на пружині, він часто розташовується перед різким піднесенням і закидає лицаря на рівну поверхню, куди самостійно персонаж не зміг би дострибнути. Але іноді споруда стоїть на рівнині і підкидає бідного героя прямо в пастку. Для збереження життя доводиться перестрибувати частого помічника. Сталактити падають дуже раптово, причому заздалегідь передбачити таку небезпеку не можна, великі нарости можуть розміщуватися за межами огляду гравця, видимими вони стають лише в момент падіння.

Відмінні риси гри Swift Knight:

  • пробіжки по небезпечним підземеллях;
  • збір бонусів, відкриття скринь;
  • лічильник пройдених метрів;
  • багато видів перешкод;
  • дихання дракона за спиною.

У поспіху не потрібно ігнорувати золото, корисні трави, коштовності і ключі. Пізніше ці елементи допоможуть відкрити скриньку зі скарбами, частково відновити здоров'я, і ​​продовжити шлях після серйозної помилки без старту рівня заново. Завдяки наздоганяти монстру хочеться бігти швидше, бажання дожити до романтичної зустрічі з принцесою також додає сил. Весела мелодія і лічильник залишеної позаду дистанції в кутку підбадьорюють, шкала життя показує, наскільки обережно поводиться бігун. При зіткненнях з перешкодами шкала зменшується. Пробіжите якомога довше з мінімальними витратами здоров'я!


Реклама

завантажити Swift Knight 1.1.2 для LG L35

Нове в цій версії
The dragon stole the Christmas and added some bugs to the game! Santa somehow lost his presents in the cave but you can help him! Collect and craft Xmas potions to get a new event outfit and more! We also added a touch of Christmas mood.
Загальна інформація
версія 1.1.2 (96095)
дата завантаження 2019-12-22 12:37
Розмір 35.94 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/18 12:26
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |