Crazy Shapes
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Crazy Shapes - це симпатичний платформер, в якому персонаж поспішає на допомогу тваринам, раніше перебувають в повній гармонії. Потрібно усунути хаос, раптово виник в чарівному світі.

Поява ініціатора хаосу не злякало мешканців гармонізованого простору. Спільними зусиллями вони збудували величезний бар'єр, за яким сховалася вся добродушна живність. Стіна була зруйнована через зраду одного будівельника, який перейшов на темну сторону. Тепер порядок і спокій персонажі бачать тільки в мріях. Гравець управляє героєм, який зважився змінити сценарій, врятувати милих і беззахисних істот. Попереду ризиковану пригоду з поводженням перешкод, рішенням логічних завдань, знищенням антагоністів. Подорожувати припаде до абсолютно різних планетах!

Геймплей вимагає високої концентрації уваги, підопічний гравця постійно біжить, швидкість доведеться регулювати залежно від характеристик найближчого відрізка шляху. Також часто доведеться стрибати і стріляти в тих, кому заманеться перепинити шлях новоявленому герою. Деякі перешкоди можна пройти лише після зміни форми тіла, це дія також виконується на бігу, важливо лише стежити за своєчасністю таким маніпуляцій. Додатково можна шукати яйця чарівних створінь, піклуватися про них в період інкубації, щоб збільшити населення зникаючої популяції милих створінь, які помирають без гармонійної атмосфери.

Відмінні риси гри Crazy Shapes:

  • зміна форми тіла головного героя на ходу;
  • стрілянина, стрибки і зміна швидкості;
  • порятунок цивілізації чарівних істот;
  • інкубація яєць тварин;
  • боротьба з Володарем Хаосу.

Для виконання щоденних завдань, пошук яєць чарівних персонажів і частини інших процесів необхідне підключення до мережі. Основний геймплей доступний в офлайні, можна насолоджуватися грою при будь-яких обставинах, якщо під рукою є смартфон з зарядженою батареєю.

Азартний персонаж часто нагороджується бонусами, їх рекомендується витрачати на поблажки в процесі проходження важких випробувань. Простий і нудний сюжет, красива графіка і нескінченне число пригод змушують втягнутися в гру надовго. Цікавий таймкіллер неодмінно сподобається фанатам платформер!


Реклама

завантажити Crazy Shapes 1.0.5 для LG L35

Нове в цій версії
- Bug Fixes
Загальна інформація
версія 1.0.5 (278)
дата завантаження 2019-12-22 12:37
Розмір 89.19 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/18 10:21
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |