Laboratory: escape game
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Laboratory: escape game - це цікавий квест для андроїда, в якому потрібно втекти з закритого приміщення, обладнаного всякими пристосуваннями. З їх допомогою можна вибратися!

Гравець стає заручником лабораторії невідомого генія. Тут стоять різноманітні колби, рідини, інструкції та багато незвичайних механізмів. Щоб знайти вихід, потрібно знайти коректне застосування кожного з предметів, зрозуміти, як запускаються всі види обладнання, відкрити всі ящики і тайники. Коди і замки тут розставлені повсюдно, можливо герой боявся появи грабіжника і крадіжки якоїсь важливої ​​інформації. Але запитувати не у кого, чим керувався господар кімнати невідомо, а знайти вихід дуже хочеться.

Використання кожного інструменту стане непростим головоломкою, для розблокування кодів потрібно шукати підказки. Багато інформації задокументовано, важливо з'ясувати де саме зафіксовані дані, які знадобилися в конкретний момент. Тексти, фотографії, будь-які предмети можуть стати ключем до розкриття чергової таємниці. З колбами, пробірками і рідинами особлива історія. Кілька елементів можуть виглядати однаково, але вміст в них має різний вплив на інші матеріали тестування. Відкривайте, пробуйте, експериментуйте, тільки враховуйте ризики, щоб покинути кімнату живим і неушкодженим.

Відмінні риси гри Laboratory: escape game:

  • уважний огляд улюбленої кімнати вченого;
  • вивчення загадкових предметів;
  • рішення оригінальних головоломок;
  • взаємодія з купою механізмів, рідин;
  • спроби використовувати обладнання для втечі.

Квест просочений тематикою незавершених наукових відкриттів. Користувач буде розгадувати шифри запускати чудернацькі машини і знаходити зв'язок між предметами, які начебто належать до різних напрямків. Невідомий геній часто ночував в лабораторії, для побуту було виділено спеціальний кут, там теж знайдеться багато схованок. Атмосфера загадковості і дивних фактів витає в повітрі, деталізована графіка дозволяє захопитися вивченням кожної дрібниці. Якщо вдасться вирішити всі ребуси, знайти логічні зв'язки між головоломками і зрозуміти, що намагатися приховати володар великих знань - приміщення обов'язково відкриється!


Реклама

завантажити Laboratory: escape game 2.0.1 для LG L35

Нове в цій версії
Supports 64 bit.
Removed 32bit support.
Загальна інформація
версія 2.0.1 (27)
дата завантаження 2020-02-01 04:05
Розмір 121.78 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/17 12:44
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |