Loops
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Loops - це атмосферна завдання, в якій потрібно з'єднувати мотузкою кілька круглих елементів, щоб утворити замкнуту фігуру. Перетину ліній виключені, що значно ускладнює завдання, яка на перший погляд може здатися досить простий.

На однотонному тлі розміщено кілька коліс, до одного намертво прикріплений край троса, інші необхідно зачепити і дотягнути лінію до вихідного положення. Якщо всі кола зачеплені і криву вдалося замкнути - елементи починають синхронно рухатися, символізуючи запуск зібраного механізму і проходження рівня. На стартових етапах завдання виглядає занадто простим, але вони служать тільки розігрівом до більш заплутаним головоломок. Формування перехресних ліній не допускається, на подібних стиках мотузка відразу рветься, змушуючи користувача придумувати інший шлях досягнення мети.

Спрощує ситуацію відсутність таймера і наявність багаторазових проб. Можна тестувати різні варіанти протягування мотузки, вибудовувати різні лінії, проводити експерименти. Коли велика кількість хаотично розсипаних коліс стає звичним, на екрані з'являються гострі перепони, встановлені в самих незручних точках. Доводиться обходити нові небезпеки, промальовувати більш вигадливі криві. Саме петлю біля кожного колеса робити необов'язково, але канат повинен торкатися до всіх блоком елементів на майданчику (до замикання кривої вони залишаються нерухомими).

Відмінні риси гри Loops:

  • завдання з наростаючою складністю;
  • створення різноманітних фігур;
  • запуск цілісного механізму після вірного рішення;
  • багатий набір підказок;
  • тренування логіки.

Головоломка виконана в мінімалістській стилістиці, будь-які потенційно відволікаючі предмети відсутні. Є тільки кола, мотузка і фон, відтінок якого плавно змінюється під час пошуку рішення задачі. Колірна гамма вражаюча, але все переходи тонів плавні і м'які. Можна затриматися на одному рівні, але система підказок допоможе вийти з глухого кута, підкине ідею для елегантної розв'язки з обходом небезпечних ділянок. Атмосферна мелодія навіває спокій, допомагає зосередитися на цілі. Влаштуйте прокачування логічного мислення, відпочиньте з користю для мозку!


Реклама

Loops для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/16 09:57
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |