PvPets: Tank Battle Royale
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра PvPets: Tank Battle Royale - це танкова битва, в якій бойовими одиницями керують тварини. До 20 учасників в онлайн-форматі борються за перемогу зі звірячим ентузіазмом і все це доступно безкоштовно на вашому андроїд!

Гравець визначається з бронемашиною і тим, хто буде вести бій. Живності є багато, від собак і папуг, до тигрів і бегемотів. Коли техніка і персонаж обрані, можна включатися в гру. На локації до двох десятків персонажів катається з єдиною метою: знищити всіх і стати останнім, хто вижив. Наміри противників частково спрощують завдання, трощити доведеться менше число танків, борючись між собою антагоністи вбивають один одного. Головне, щоб серед передчасно пішли не опинився наш герой.

Матч триває до 3 хвилин і змушує поспішати. Бій може займати менше часу, якщо переможець визначиться раніше. Огляд зверху дозволяє бачити значну частину майданчика, але тактичні дії підопічного і опонентів видно дуже чітко, зображення не дуже віддалене. Можна навіть розглянути поліпшення чужих танків і хороші ідеї після матчу застосувати для свого. За майданчику розсипано багато аптечок і боєприпасів, вони стануть в нагоді в бою і дозволять довше атакувати. Кумедний бій мультяшних героїв завершується криваво: з усіх боків насувається червона калюжа, ущільнюючи останніх вижили. Останню хвилину битися доведеться на дуже маленькій ділянці сухий території.

Відмінні риси гри PvPets: Tank Battle Royale:

  • унікальні характеристики бойових машин;
  • апгрейд танків;
  • багато видів тварин;
  • складні місії;
  • бонуси і нагороди тріумфаторам.

До
аждий танк поєднує ряд переваг і недоліків, потрібно визначатися, якими показниками готові жертвувати, продумувати елементи стратегії і тактичні тонкощі. Більш досвідчені користувачі будуть захищені краще, але розмір не завжди є принциповим. Удвох можна спровокувати паніку у третього і скористатися моментом, аби потім встигнути знищити другого. Виразна інструкція допомагає за пару секунд зрозуміти цілі і дізнатися способи їх досягнення. Симпатичне графічне оформлення, динамічність геймплея і хороша музика на задньому плані привертають, але найбільший захват викликає вихованець, шалено щасливий з приводу апгрейдів і перемог. Допоможіть улюбленому герою очолити рейтингові таблиці!


Реклама

завантажити PvPets: Tank Battle Royale 1.4.1.10225 для LG L35

Нове в цій версії
Bug fixes and compatibility updates.
Загальна інформація
версія 1.4.1.10225 (10225)
дата завантаження 2020-12-01 18:15
Розмір 90.29 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки IUGO Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/13 12:49
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |