Alluris
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Alluris - це яскравий ролевик про фантастичну подорож, в якому переміщенням карт приймаються рішення, що формують напрямок сюжетної лінії з масою небезпечних нюансів.

Весь світ демонструється користувачу через послідовність карт із зображеннями і текстовою інформацією. Карта закликає до дії, можна вибрати одне з двох, перегортаючи вправо або вліво. Вміст наступної частинки сюжету залежить від передісторії, раси, виконаних раніше маневрів та інших параметрів. Перед стартом вибираються основні характеристики персонажа: стать, раса і походження. Стати спадкоємцем високих чинів не вийде, починати доведеться з низьких позицій, інші заблоковані. Після вибору налаштувань готуйтеся багато читати, вникати в подробиці подій, щоб діяти грамотно і обережно.

У барвистому місті мандрівника чекають неймовірні пригоди і боротьба зі злом, що не припускає єдино вірного вибору. За кожен крок доведеться нести відповідальність. Якийсь барон збирає армію для реалізації самих негативних намірів. Місцеві жителі в замішанні, ніхто не знає шляху виправлення ситуації. Можливо керуючий персонажем гравець зможе змінити перемогти лиходія. На це дуже сподіваються люди, котрі обіцяють славу і королівський статус переможцю. Якщо щось не вийде, герой помре. Ніхто не візьме на себе провину за смерть чужака, це лише наслідок черги рішень, прийнятих ним самостійно.

Відмінні риси гри Alluris:

  • глибокий сюжет;
  • розвиток історії залежить від прийнятих рішень;
  • ризиковані авантюри;
  • дослідження загадкового міста;
  • примірка різних видів діяльності.

RPG приємно дивує графічним оформленням в стилістиці фентезі, ефектними фонами і раптовістю численних подій. Складні завдання можуть заводити в безвихідь, або повторюватися, якщо поведінка персонажа формує замкнене коло однотипних ситуацій. У місті потрібно виконати тільки частину місій, для решти доведеться бродити за його межами. Можна гуляти, пити пиво, займатися риболовлею і заходити в чудову кондитерську, але подібна поведінка сприяє швидкому витрачанню ресурсів. Займіться боротьбою з бароном, і в разі виживання станете легендою!


Реклама

завантажити Alluris 1.2.6 для LG L35

Нове в цій версії
Android Achievements and large Performance Gains!
Загальна інформація
версія 1.2.6 (126020)
дата завантаження 2019-12-22 12:41
Розмір 34.45 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

ACCESS_NOTIFICATION_POLICY

ACCESS_NOTIFICATION_POLICY

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/12 10:17
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |