uFighter
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра uFighter - це незвичайний онлайн-файтинг, в якому потрібно битися з іншими гравцями, вибудовувати свою тактику ведення бою, красиво нападати і надійно захищатися.

Людина виходить на бій з обраним системою противником. У нижній частині екрана розміщені карти дій, їх комбінації допоможуть укласти опонента на лопатки. Сумарно є понад півсотні карт, від уміння грамотного поєднувати навички залежить тривалість ігрової спортивної кар'єри. На початкових рівнях маневрів мало, але якщо зі скромним набором можливостей вдасться домогтися вагомих результатів, то можна буде помітити додавання нових карт з різними здібностями. Комбінування гравець виконує на свій розсуд, створюючи неповторну стилістику бою. Також можна включати комбо, щоб «порадувати» супротивника послідовністю найсильніших ударів.

У самому верху екрана видно таймер і запаси енергії обох суперників. Якщо ситуація ускладнюється - шкала слабшого персонажа змінює колір із зеленого на червоний. Розробники приділили багато уваги зовнішності персонажа, надали можливість завантажити своє фото і наділити героя схожими рисами обличчя. Додатково доступний вибір екіпіровки, користувач може до дрібниць продумати зовнішній вигляд підопічного. Тут є все, від кімоно до солдатської форми.

Відмінні риси гри uFighter:

  • більше 50 карт з бойовими прийомами;
  • комбінування дій;
  • битви з реальними користувачами;
  • включення комбо-рухів;
  • вибір зовнішності і нарядів героя.

У екшені від першої особи лише іноді можна поглянути на процес з боку, зазвичай в моменти нанесення численних каліцтв. Хороша графіка дозволяє враховувати всі тонкощі бійки. Симпатичні локації створюють антураж вуличних битв. Завдяки PvP розвиток ситуації неможливо передбачити, потрібно пристосовуватися до кожного нового опонента, але, щоб процес вивчення звичок суперника не заважав виконання активних дій. Легкість керування допомагає швидко принципи використання навичок. Однак вміння складати вражаючі комбінації рухів з'явиться з досвідом. Доведіть приватне право називатися найкращим бійцем!


Реклама

uFighter для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/10 12:03
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |