Onmyoji Chess
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Onmyoji Chess - це шахова партія в стилістиці Onmyoji. До 8 користувачів можуть брати участь і виставляти юнітів, проте вижити і перемогти зможе лише один.

Спочатку користувачі набувають по дві фігури і розставляють їх стилізованої шахівниці. Після установки позицій усіма учасниками починається автоматизована сутичка. Юніти мають унікальні навичками, при коректному виборі позицій в бою вдається вижити. Історія триває до моменту, коли на майданчику залишаються підопічні лише одного гравця. Можна вибирати PvP-режим, або битися зі штучним інтелектом, здатним провертати багато хитрих комбінацій. Важливо підібрати хорошу стратегію і розробити варіанти тактичних дій, щоб протриматися максимальний час і здобути першість.

Доступних фішок багато, і кожен етап з позитивним результатом дає можливість розблокувати нових героїв. Потрібно формувати найбільш перспективні тандеми, активувати або навіть підсумувати навички (опції з'являються при збігу певних обставин). Вивчайте таланти підопічних і пробуйте грати на різних шахових дошках, отримуючи симпатичні талісмани в якості мотивації. Апгрейд існуючих героїв також прийнятний, можна відкласти покупку нових елементів і зайнятися прокачуванням тих, що є в арсеналі.

Відмінні риси гри Onmyoji Chess:

  • автоматичний бій;
  • активація додаткових навичок;
  • талісмани і інші бонуси;
  • японська стилістика;
  • онлайн і оффлайн формати.

Дизайн відомої серії Onmyoji стає основним візуальним акцентом проекту. Японський стиль витримується в кожній деталі. Багато варіантів локацій і фантастична зовнішність персонажів допомагає зануритися в ігровий процес. Розробникам вдалося реалізувати хорошу тривимірну графіку з прикольними спецефектами, а велика кількість сторін конфлікту дозволяє зробити вражаючою будь-яку сутичку. Звуковий супровід додає вогню, за діями фігур дійсно цікаво спостерігати. На шаховому полі бою зійдуться противники з усього світу, станьте кращим з найсильніших!


Реклама

завантажити Onmyoji Chess 3.76.0 для LG L35

Нове в цій версії
1. Added drag effect.
2. Added a new pedestal model.
3. Added a new turn results screen.
4. Added a new start animation.
5. Optimized the information display bar.
Загальна інформація
версія 3.76.0 (203)
дата завантаження 2020-04-14 10:09
Розмір 56.93 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

читати статистику акумулятора

Дозволяє програмі зчитувати дані про поточний низький рівень споживання заряду акумулятора. Програма може отримувати докладну інформацію про те, якими програмами ви користуєтеся.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

DEVICE_POWER

DEVICE_POWER

записувати аудіо

записувати аудіо

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

контролювати світловий сигнал

Дозволяє програмі контролювати світловий сигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/09 09:59
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |