STRIKERS 1945-2
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра STRIKERS 1945-2 - це військова аркада, в якій літак часів ВМВ летить над територією ворога і намагається вразити максимальне число цілей.

Гравцеві належить збивати цілі в повітрі, на суші, на воді. Навіть спливаючі підводні човни потрібно безжально знищувати. Розгромлена техніка зникає, а значить головне завдання - спустошити ворожі землі. Техніка противника частіше рухається назустріч, може наносити удари у або не проявляти реакції. Льотчик повинен ухилятися від снарядів противника, щоб не припинити виконання завдання передчасно. Для завершення етапу потрібно перемогти потужного боса, що займає більше половини екрану. Цей монстр не пройде повз, він буде насуватися на літак, виконувати вражаючі маневри, іноді розділятися на кілька самодостатніх бойових одиниць.

Кожен рівень символізує певну місію, в проміжках між бойовими битвами демонструється схема майбутніх місій. Успішне проходження завдання приносить кілька видів бонусів. Вони необхідні для апгрейда літального апарату, або для придбання більш потужного варіанту. Всього на вибір представлено 6 моделей, можна вибирати найбільш комфортний в залежності від стилю гри і розблокованих параметрів.

Відмінні риси гри STRIKERS 1945-2:

  • посилення для літака;
  • придбання нових бойових одиниць;
  • 6 видів літальних апаратів;
  • перестрілки з величезними босами;
  • одиночний і розрахований на багато користувачів режими.

Знаменитий проект 90-х набув нового дихання завдяки розробнику S C Ent.Inc. Геймплей викликає відчуття ностальгії за «старшого брата», але тут події значно цікавіше. Можна виконувати місії в гордій самоті, або запустити мультиплеер і отримувати задоволення від взаємодії з іншими користувачами. Припустимо одночасне участь чотирьох чоловік (це максимальний показник, менше теж прийнятно).

Закадровий звук викликає почуття попадання в гущу військових дій, стрілянина ведеться безупинно. Симпатична нескладна графіка ідеально доповнює створений антураж. Гра адаптована і під старі смартфони, нюансів з установкою і запуском точно не виникне. Спробуйте виконати всі місії в оновленому форматі улюбленого і злегка призабутого ігрового сценарію!


Реклама

завантажити STRIKERS 1945-2 2.0.24 для LG L35

Нове в цій версії
Game performance improvements
Загальна інформація
версія 2.0.24 (19052315)
дата завантаження 2020-12-30 02:10
Розмір 45.04 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки S&C Ent.Inc на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/05 12:40
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |