Assault Arena
1.9 (5)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Assault Arena - це прикольний PvP-шутер, в якому можна приєднуватися до загону, брати участь в онлайн-битвах, вивчати безліч деталізованих локацій.

Гравець управляє воїном, перед стартом гри вибирає його зовнішній вигляд, ім'я та ряд інших параметрів. Завдяки широким можливостям кастомізації дозволяється проявити індивідуальність підопічного. Саме клас героя не можна призначити, все залежить від того, з якою зброєю віддаєте перевагу працювати. Після рішення першорядних питань можна йти в бій. Ще кілька воїнів представлятимуть ваш загін, на формі колег видно сині позначки, ворожа команда має червоні мітки на одязі. Битви короткострокові, зверху в центрі відображається таймер. Мета прозаїчна: знищувати супротивників, виживати і по можливості захищати свою команду.

На окрему увагу заслуговують скрупульозно деталізовані карти. В процесі битви важливо вивчати територію, оглядати локацію, швидко адаптуватися в запропонованих умовах, не знижувати концентрацію на новій місцевості. Тривимірне зображення і велика кількість дрібних елементів формують дійсно захоплюючий ігровий сюжет.

Відмінні риси гри Assault Arena:

  • командні бої в режимі онлайн;
  • великий вибір екіпіровки, зброї;
  • кастомизация воїна;
  • різноманітність карт;
  • бонуси, гроші, золото.

Виграє загін, який зумів вбити більше опонентів. За кожного знищеного солдата нараховуються очки, після завершення бою можна бачити вклад кожного користувача в виграш команди. Екіпірування підлягає поліпшенню, зброя - аналогічно. Додатково Ви завжди маєте аптечка, потрібно встигати лікуватися в укритті. Ще для екстрених випадків є гранати, проте дуже мало.

Шутер сподобається шанувальникам проектів з PvP-режимом. На картах складно зорієнтуватися відразу, наставлено багато об'єктів і спочатку важко передбачити, звідки раптово з'явиться ворог. Хороший звуковий супровід і динамічність подій додають плюсів в карму розробника. Стрілянина від першої особи, відмінні карти і командний геймплей з реальними гравцями з різних куточків планети гарантовано подарують масу вражень.


Реклама

завантажити Assault Arena 1.0.2 для LG L35

Нове в цій версії
FEATURES:
+ Stunning accurate and detailed graphics that allows you to fully immerse yourself in the gripping tournament battles
+ Real-time PVP team-based match-style arena
+ A variety of weaponry and ammunition to equip your squad: from bulletproof vests and helmets to grenades, rifles, shotguns, long-range sniping weapons and machine guns
+ Numerous maps to ensure the ultimate gaming experience
+ Intuitive and simple controls - just hit and play right away!
Загальна інформація
версія 1.0.2 (2006)
дата завантаження 2019-10-26 12:36
Розмір 41.4 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
1.88★ 37.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/05 10:34
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |