Animals vs Zombies
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Animals vs Zombies - це симпатична бродилка, в якій сміливі чотириногі брати намагаються перестріляти ходячих мерців, що порушують мирне життя тварин.

Передісторія апокаліпсису замовчується, руйнування і хаос стали звичними для міста. Тварина, якому вдалося вижити і залишитися в здоровому глузді озброюється і біжить на полювання, сподівається повбивати всю уражену вірусом нечисть. Спустошені вулиці псують настрій, але слабкість і сльози - надто велика розкіш, за неї можна поплатитися життям. Домашній вихованець, в минулому милий, слухняний і ручної, тепер повинен безжально розстрілювати наближаються зомбі. При вигляді можливої ​​жертви вони прискорюють крок і переходять на біг, потрібно оперативно відстрілюватися і намагатися дотримуватися безпечної дистанції.

Зовсім втекти від докучливих створінь не вийде, єдиний спосіб надійного захисту - стрілянина на ураження. Користувач бачить місто з висоти і може оцінити ситуацію з кількістю ворогів на малій відстані від підопічного. Однак незрозуміле пляма раптом може прокинутися і почати жваво бігти за здобиччю, потрібно враховувати можливість швидкої зміни напряму руху. Крім супротивників в місті також можна знайти інших вижили тварин, спільними зусиллями можна знищити значно більше нечисті.

Відмінні риси гри Animals vs Zombies:

  • пошук тих, хто вижив для підкріплення;
  • огляд зверху;
  • накопичення золота;
  • апгрейд різних видів озброєння;
  • хвилі швидких і агресивних противників.

За кожного вбитого нараховуються бонуси, плюс можна збирати золото. Якість озброєння персонажа грає першорядну роль, тому зароблене тут прийнято міняти на прокачку зброї. Кожен звір має свої види екіпіровки і озброєння, поліпшення також можна придбати окремо, в залежності від виду тварини. Локації уособлюють бардак, потрібно вивчити максимально великі ділянки території, щоб розширити загін борців з зомбованими тварюками. Крім швидких пересічних супротивників гравця очікують могутні боси, переконані в своїй непереможності. Спробуйте розвіяти їх переконання!


Реклама

завантажити Animals vs Zombies 0.8.56 для LG L35

Нове в цій версії
Bug fixes
Загальна інформація
версія 0.8.56 (66)
дата завантаження 2019-10-25 18:37
Розмір 63.16 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

Усі додатки Red Machine на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/11/03 12:32
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |